Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy macie pasję?


Minhoi

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie interesuje tańcem towrzyskim, a przede wszystkim latynoamerykanskim- poprostu uwielbiam, sama kiedys tanczyłam...:) przez 9 lat, a oprocz tego uwielbiam czytac, czasami tez pisze wiersze, ale nikt nie ma do nich wgladu, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misti. na pewno jest cos co lubisz robic, co sprawia ci radosc i daje wytchnienie.

ja mam kilka takich rzeczy.

przede wszystkim malarstwo - ale to chyba nie jest moja pasja bo to jest moim ZYCIEM :!::!::!:

kiedy chce zapomniec o swiecie siegam po ksiazki - im bardziej absurdalne tym lepiej :D

i rower. uwielbiam szybka jazde po trudnym terenie. kto wie moze kiedys zajme sie downhillem? a na razie "trenuje" slalom gigant pomiedzy turystami na szewskiej, grodzkiej i wokol sukiennic hehehe :D

 

[ Dodano: Czw Sie 17, 2006 7:03 pm ]

zapomnialam! no i marze o tym zeby wybrac sie na syberie. zobaczyc na wlasne oczy bezkresne przestrzenie i poczuc sie wolna nieskrepowna niczym. tylko ja i wielka grozna syberia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to ja się czuję puściutka przy Was heh.Generalnie uwielbiam zwierzęta i moim marzeniem było je leczyć ale brak we mnie konsekfencji,samozaparcia,wiary w siebie....poza tym słuchanie muzyki-to mnie odpręża i w jakims sensie wycisza,czasem jakas książka lub szperanie w necie ale to nie jest prawdziwą pasja,czyms co nadawałoby mojemu życiu sens. W sumie to pustka i bezsens dookoła :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak bardzo chciałabym miec pasję...

Niestety nie mam... :cry: Nic....dobrze (podobno) tylko gotuję...heh,ale to chyba zamiłowanie a nie pasja.

Muzyka....to kocham...-aczkolwiek również nie nazwałabym tego pasją..

Nie mam więc żadnych pasjii...jak zwykle do niczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją największą pasją jest fotografia - chciałabym to robić w życiu a zaraz po niej jest II Wojna Światowa. Interesuję się tym okresem oraz czasem późniejszym aż do teraz :) Bardzo interesuję się eż muzyką - lubię słuchać, a także grać. Kocham też malować, szkicować etc... noo... to chyba tyle :)

 

[ Dodano: Sro Gru 27, 2006 2:49 pm ]

Moją największą pasją jest fotografia - chciałabym to robić w życiu a zaraz po niej jest II Wojna Światowa. Interesuję się tym okresem oraz czasem późniejszym aż do teraz :) Bardzo interesuję się eż muzyką - lubię słuchać, a także grać. Kocham też malować, szkicować etc... noo... to chyba tyle :) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w waszym życiu coś dla was samych ogromnie pociągającego i dającego poczucie spełnienia, coś, co uwielbiacie robić? Może to zajęcie, może tylko dążenie do niego, może sposób na spędzanie czasu, a może...? Co jest waszą aspiracją, motywacją, pasją?

 

fotografia

muzyka (słuchanie)

poezja (czytanie)

dekoratorstwo wnętrz

obserwowanie (z boku, ukrycia) ludzi, tłumu...co myśli, dokąd zmierza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pasja?

Przedewszystkim motoryzacja...kiedyś patrzyłem na świat praktycznie tylko przez jej pryzmat, liczyły się tylko samochodziki, te na ulicach, czy na ekranie komputera, teraz myslę, ze patrze na to bardziej dojżale, moj swiat na tym się nie kończy.Od ostatniego czasu fascynuję sie rajdami samochodowymi, może kiedyś uda mi się w jakimś wystartowac :)

Oprocz tego fotografia, choc z dosc nie wielkim natężeniem no i dziennikarstwo-wszystko jest na dobrej drodze, będę najprawdopodobniej redaktorem regionalnej gazety, w ktorej będę prowadził kącik motoryzacyjny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowanie - jak przystało na porządnego faceta :-)

a jak gotowanie to i jedzenie :-)

pozostałe moje pasje niestety od jakiegoś czasu zepchnięte są na drugi plan, a to za sprawą mojego szkraba małego, który pochłana 99% wolnego czasu

 

btw. ciotka moja ma psa, sie Pasja zwie właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×