Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy macie pasję?


Minhoi

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka, czytanie książek (a już wyjątkowo tych w języku angielskim, mam prawie wyłącznie takie), wyszywanie obrazków (kocham to), opieka nad kotem :D , długie rozmowy z przyjaciółmi (choćby i o niczym), jazda konna, łyżwiarstwo (zarówno oglądanie, jak i jeżdżenia na łyżwach), czytanie siostrze książek i komiksów, zbieranie z nią różnych głupot, tylko po to, żeby leżały na półce :lol: . I chyba tyle.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją największą pasją jest terrarystyka (www.terrarium.com.pl). Zajmuje się tym od ponad 6 lat, to naprawdę odpręża i sprawia wiele radości - podziwiać jak rosną nasze pupile. :]

 

Poza terrarystyka interesuje się filozofią, ezoteryką, muzyką, biologią(mikrobiologia, wirusologia) i informatyką. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej pociąga to co nidoścignione i nieosiągalne dla człowieka, najbardziej astronomia, zjawiska paranormalne ale też bardzo interesują mnie takie zagadnienia jak genetyka, biologia molekalarna i komórki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duma kolekcji to Mandragora, mam też Pokrzyk wilczą jagodę

 

Oczywiście wykopane w pierwszy piątek po nowiu pod szubienicą? ;)

A co z przestępem czyli diabelską rzepą, z nasięźrzałem tudzież dziewięćsiłem? Musisz koniecznie uzupełnić kolekcję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Wto Maj 09, 2006 9:53 am ]

Oczywiście wykopane w pierwszy piątek po nowiu pod szubienicą? ;)

A co z przestępem czyli diabelską rzepą, z nasięźrzałem tudzież dziewięćsiłem? Musisz koniecznie uzupełnić kolekcję;)

Hihi :lol: Nareszcie się dziś czymś ubawiłam :lol: A tak na serio, nietypowe hobby ale fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi Laughing Nareszcie się dziś czymś ubawiłam

 

No co Ty?! Tu nie ma miejsca na żarty. Na początek polecam uważną lekturę wiekopomnego dzieła Stephanusa Falimirza "O ziołach i mocy ich". (Kraków 1534) To Ci na pewno rozjaśni umysł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi Laughing Nareszcie się dziś czymś ubawiłam

 

No co Ty?! Tu nie ma miejsca na żarty. Na początek polecam uważną lekturę wiekopomnego dzieła Stephanusa Falimirza "O ziołach i mocy ich". (Kraków 1534) To Ci na pewno rozjaśni umysł. ;)

Taa, jak sobie walnę jakieś ziółko na nerwicę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uzupełniłem...bieluń, lulek czarny i cykuta...No to teraz tylko robić maść czarownic

 

Zapomniałeś o tłuszczu wytopionym z ciała nieochrzczonego (koniecznie!) niemowlęcia ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słomiany zapał najpierw zabieram się do czegoś zwielką checią a potem sobie odpuszczam.I tak interesuje sie po troszku wróżbiarstwem, numerologia,feng shui. W wolnych chwilach lubię rozwiązywac krzyżowki,zajmować się kwiatmi a ostatnio jazda na rowerze.No i góry, góry i jeszcze raz góry.Mam jeszcze kota którego bardzo kocham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pasje to:

Rozmyślanie

Fantazjowanie

Słuchanie muzyki - głównie Extreme Metal, czasami klasyczna

Modyfikowanie gier komputerowych

Granie w dobre gry cRPG i RTW

Nawiedzanie for internetowych

Broń palna i średniowieczna (głównie do modów)

Rysunek - (mam trudności z uczeniem się go)

Śpiew - trochę się rozśpiewuję

Plastelina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow - co do rozmyslania i fantazjowania - naprawde uważam to kreatywne zajęcie za pasję!:) Ciesze się, że tak to postrzegasz, wg. mnie pasją nie musi być jakies materialne zajęcie, ale może być to intelektualna rozrywka we własnej głowie.. uwielbiam to:)) gdziekolwiek mnie to prowadzi, nawet jesli wstecz to zawsze do przodu:)

na przemian czytam, pisze i rozkminiam, biznesu pewnie na tym nie ukręcę ale rozwój to niechybnie najwyższa wartość:)

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×