Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! Witam wszystkich! ja też jestem z Gdańska . Postanowilam znaleść

osóbki które również borykaja się z podobnym problemem co ja , a wiec jestem :smile: Objawy nerwicy zaczeły sie u mnie na początku zeszłego roku wraz z maturą :( prawdopodobnie to przez silny stres moze to bylo troszke wcześniej ale wtedy wlasnie zauważylam ze coś zlego się ze mną zaczyna dziać . Strach przed samotnym wychodzeniem z domu , straszne zmęczenie , kołatanie serca , sądziłam że to przejdzie ale niestety...niedawno zgłosiłam sie na psychoterapie bo chyba mój stan zakrawa na hipochondrię ... bo czy normalna rzeczą jest calkowite skupienie sie na wlasnym zdrowiu???boje sie że coś mi sie przytrafi wiec chodze sobie po lekarzach i badam wystarczy najmniejsze odstepstwo od normy a ja juz biegne do przychodni :( przez taką wieczną gonitwe i stres strasznie zle sie czuje i nie mam ochoty na nic. Jeśli macie podobne problemy to chetnie z wami porozmawiam bo w grupie razniej :smile:

Ja staram się nie załamywać ale czasami jest poprostu strasznie zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceść Mandragorka!

Witaj w klubie. Ja też zwiedziłam wszystkie gabinety lekarskie w okolicy. Niektórzy lekarze nie mobli już na mnie patrzeć. No to przestałam chodzić. Jak wszyscy wkoło mówią, że jestem zdrowa (nie licząc nerwicy), to znaczy, że tak jest. Pewnie za jakiś czas też dojdziesz do takiego wniosku. Życzę Ci tego.

 

Jowita, bardzo się cieszę, że się nie dąsasz, bo leżało mi to na wątrobie.

UFF ulga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jess, moge Ci polecic dr Janine Kazub, ale ona jest z Gdyni:)

 

Witajcie!!! Mieszkam w Gdyni i borykam sie na przemian z nerwica i depresją od jakichś 5 lat. Ostatnio musiałam rzucić studia, bo już nie wyrabiałam. Teraz jest mi troche lepiej,ale boje się że brak zajęcia może mi zaszkodzić. Ale chociaz dobrze jest wiedzieć, że nie jestem sama w 3mieście borykająca się z chorobą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Lady In Black nie poddawaj się! Najgorsze co możesz zrobić to przestać uczestniczyć w życiu i zamknąć się w domu. Ja już od dwóch nie mogę ze sobą nic zrobić. Skończyłam studia i od tego momentu nie mogę się na nic zdecydować, bo choroba mi nie pozwala. Teraz z każdym dniem jest ciężej żeby się gdziekolwiek ruszyć. Dlatego nie daj się. Może nie przejmuj się tak studiami. Moim zdaniem studia to nie wszystko, by osiągnąć jakiś sukces. Najbardziej się liczą cechy charakteru człowieka, a studia to tylko dodatkowe uzupełnienie. Teraz to dopiero widzę... Przedtem też strasznie się studiami przejmowałam, zarywałam noce, stresowałam się, że jak nie skończę studiów to nic ze mnie nie będzie. Dziś widzę, że przesadziłam i gdyby cofnąć czas to bym inaczej postąpiła. Po prostu, dziś mam dewizę podstawową życia: nic na siłę!

 

Pozdrawiam

 

Jess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to soczek vodka gin wino whisky

Kurde trzeba podejsc do nich podstepem niczym jak szef ktory zakrada sie do kuchni wypic ostatnia filizanke kawy nie pażac nowej

 

Kto nie idzie z nami na "pochlej party czyli kazdy co kto lubi" ten frajer pompka

 

Nie ma picia nie ma kitkatow czy jakos tak jak to bylo w tej reklamowce w tv no i stanowczo administrator powinien nakazac wspolne wyjscie na piwo :twisted:

 

 

 

 

 

"Nie ufaj człowiekowi, który mówi, że w życiu nie wypił kropli alkoholu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze posiedze dzis troszke w pracy tak do 16 : 00 a potem w swojej firmie tak do hm 23 : 23

 

 

 

 

 

 

 

"Ludzie nie maja problemow tylko sami je sobie stwarzaja"

 

[ Dodano: Wto Sty 09, 2007 11:03 am ]

No to co z naszym browarkiem ? Autor posta podał info ale nadal nici :(

Myśle zże musimy zrobic to sami. Proponuje wyjście na browar w najbliższy piątek na godz 21 : 00 w Sopotkowie :) Lczba miejsc ograniczona :twisted:

 

Lista:

1)Hackthebrain

2)...................

3)...................

4)...................

5)...................

6)...................

7)...................

8)...................

9)...................

 

 

 

"Nie ufaj człowiekowi, który mówi, że w życiu nie wypił kropli alkoholu. - Forrest Gump"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak my walczymy ze swoją chorobą tak jak umawiamy się na piwo to wróżę niejednej nerwicy świetlaną i długą przyszłość:)

 

ja mam inne pytanie; czy ktoś zna super fachowego psychologa i psychiatrę? kogoś z dużym doświadczeniem i osiągnięciami; nie mam czasu na eksperymientowanie i dorabianie pseudoterapeutów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×