Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
KOREK

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Rekomendowane odpowiedzi

benzuś jest z okolić gdańska i chętnie by poznał jakiś ludzików , znajomych a potem może przyjaciól , kto wie , jestem chętny na zlot jakiś , ja akurat nie powiem skąd jestem , ale do gdańska mam 30km. :)

Siemasz Benzo. Tak się składa, że od niedawna mieszkam 27 km od Gdańska. :D Można się ustawić, pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mieszkam w Gdańsku. Mam za sobą chorobę taką, jak inne osoby tutaj na forum. Jestem mamą dwójki dzieci. Dużo czasu spędzam w domu. Jak pracuję, to też raczej w domu. Dlatego brakuje mi kontaktu z ludźmi. Chętnie poznałabym koleżankę do pogaduch - sms, tel. i na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, nie wiem czy tu powinnam pytać, ale zna ktoś może spoko terapeutę w Gdańsku na NFZ? Nie widzi mi się trochę wywalania dodatkowych kilku stówek miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych(Ta na Dębinkach). W niej chyba przyjmuje Dr Piotr Sowiński. Solidny facet.

Psycholog Magdalena Nawrocka. Świetna kobieta(i bardzo atrakcyjna : D). Chodziłem akurat prywatnie. Może na NFZ przyjmuje?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Mieszkam w Trójmieście od niedawna, bo przeprowadziłem się tutaj ze względu na studia. Mam 22 lata, jestem sympatyczny z charakteru i lubię nawiązywać nowe kontakty, staram się być pozytywnie nastawiony do życia choć nie zawsze mi to wychodzi. Kiedyś miałem duże problemy związane z zaburzeniami lękowo-depresyjnymi, po latach pracy nad tym dziś one są mniejsze i jestem dużo bardziej śmiały w stosunku do ludzi, choć wciąż zdaję sobie sprawę z tego że muszę dużo pracować nad sobą.

Chętnie poznam nowe osoby, jestem bardzo otwarty na nowe znajomości, zwłaszcza że jak do tej pory niewiele osób tutaj poznałem odkąd tu mieszkam. Jestem chętny w zasadzie na wszystko - wyjścia na miasto, spacery, wydarzenia kulturalne, planszówki, herbata, kawa, piwo, kluby.

Kontakt poprzez GG: 64204830.

See you soon!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej wszystkim, mieszkam w Gdyni od sierpnia a z roznymi problemami ( nerwica, depresja, zaburzenia osobowosci) borykam sie od czasu dojrzewania ( mam ponad 30 lat). chetnie poznam ludzi z 3city

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybieram się w tą sobotę do Trójmiasta jest ktoś chętny się zreflektować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w gdansku jestem co 2 weekend moze zbierzrmy grupke do spotkania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć kochani,

czy może byłby ktoś z Was chętny do wspólnego spędzania czasu? Zależy mi na tym, by znaleźć sobie jakieś zajęcie, rozrywkę, rozerwać się, porobić coś, ewentualnie gdzieś wyjść:)

Edytowane przez Motocyklista
Przeniosłem do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W trójmieście bywam rzadko, ale zapraszam do Szczecina! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.07.2018 o 17:43, znerwicowana_gosia napisał:

Cześć kochani,

czy może byłby ktoś z Was chętny do wspólnego spędzania czasu? Zależy mi na tym, by znaleźć sobie jakieś zajęcie, rozrywkę, rozerwać się, porobić coś, ewentualnie gdzieś wyjść:)

Ja jestem chetny obecnie troche cierpie a nie mam z kim pogadac i posmiac sie czy cokolwiek pisz smialo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, ja tez chetnie sie spotkam. Mieszkam w Gdyni ale moge gdzies dojechac!!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, jestem z Gdyni, mam 25 lat. Chętnie spotkam się żeby pogadać, wyjść na miasto, spacer, kawę, jedzenie, rower, wydarzenia kulturalne - koncerty, kino, teatr, muzea 😏 Kontakt: juliedestroyer@gmail.com 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leczę się na depresję, jestem z Gdańska, mam 48 lat, chętnie się z kimś spotkam na kawę, kino czy zwykły spacer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chętnie poznam kogoś że Starogardu gdańskiego,A widzę że tu wszyscy prawie z Gdańska 😑

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeprowadzam się do Gdańska, może ktoś chętny zapoznać się, jestem spokojną osobą...  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

😊

W dniu 15.02.2006 o 22:28, cicha woda napisał:

a czy jest ktoś z kujawsko-pomorskiego? :D

A dokładnie? Ja czasami bywam w Grudziądzu A jestem ze Starogardu gdańskiego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi