Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że jak zajrzę to jakiś konkret zobaczę, ale cóż. Często bywa, że komuś nie pasuje, ale przecież jest jeszcze reszta osób...

 

To co powiecie na sobotę, 28 kwietnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 tabletek luminalu, czy to już czas, nie mogę się zdecydować, za oknem tak pięknie, słonecznie, do morza kawałek drogi, a ja zamknięty w 4 ścianach, boję się wyjść, boję się pokazać, boję się zagadać, boje się samego siebie. Jestem zmęczony, nie mam na nic ochoty, nie mam przyjaciół, ale za to mam nie tylko depresje ale i padaczkę ludzie sie tego brzydzą, czuję się obrzydzony, pozostawiony sam sobie, niczyj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilneo, padaczka wcale nie jest obrzydliwa, jest chorobą jakich wiele. Depresja tak samo. Ciężko, na pewno, ale do wyleczenia. Ciężko zmienić tok myślenia, to proces... ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Warto się starać, Kamil. Nie poddawaj się. Przyjdź na następne spotkanie, poznasz nowych ludzi, oderwiesz się chociaż na chwilę. Nie można się zagłębiać i jeszcze bardziej nakręcać... Trzymaj się i nie poddawaj. Życie mamy tylko jedno i cholernie krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×