Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym miała jechać taksówką w nocy do domu to bym zapłaciła hoho a może i więcej. Kolejką nie pojadę - mam boja. A połączenia autobusowego brak.

 

Jedyne wyjście to przyjść z koleżanką. Ale to żadne wyjście, bo nie mogli byśmy sobie szczerze porozmawiać.

No i tak to wygląda. Dupa blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.

też jestem z gdańska. właściwie trafiłam na to forum przed sekundą i to zupełnie przypadkowo... cierpie na fobie szkolną i szukam pomocy, bo nie wiem jak sobie z tym poradzic. dzisiaj niedziela. nienawidze tego dnia bo zawsze myśle o tym co bedzie nastepnego ranka... poniedzialek. szkola! ; ( panicznie boje sie szkoly. rodzice nie wymagają ode mnie praktycznie nic jesli chodzi o wyniki nauki, chociaz oceny zawsze mialam dobre. wszystko zaczelo sie pogarszać w trzeciej klasie gimnazjum... teraz druga klasa liceum i ciągle to samo. boje sie szkoly, wiec do niej nie chodze. nie chodze, to mam gorsze oceny... ale co ja poradze że ogarnia mnie taki paniczny strach? ; (

 

prosze Was. dajcie namiary na jakiegos dobrego psychologa czy cos... nie wiem. ale juz dluzej nie daje rady. zaczyna sie drugi rok tego piekła ; (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miała jechać taksówką w nocy do domu to bym zapłaciła hoho a może i więcej. Kolejką nie pojadę - mam boja. A połączenia autobusowego brak.

 

Jedyne wyjście to przyjść z koleżanką. Ale to żadne wyjście, bo nie mogli byśmy sobie szczerze porozmawiać.

No i tak to wygląda. Dupa blada.

 

Z jakiej czesci gdanska jestes ?

Jak cos mozna jechac gdzies indziej :)

 

[ Dodano: Pon Sty 15, 2007 8:59 am ]

Witajcie, tez jestem z Gdanska, choć obecnie przebywam w Elblągu. Z chęcią dopiszę do listy browarkowej :P . Średnio raz w miesiacu przyjeżdżam na kilka dni do domu, dam wtedy znać i może zorganizujemy to spotkanko :D

 

No to dopisz sie do listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje wszystko.

Psycholożka kazała mi się DUŻO kontaktować z ludźmi. Jeśli się więc nigdzie nie spotkamy, to będę Was nawiedzać w domach.

 

Hackthebrain!!! Wyłaź z nory!!! Zostałeś przegłosowany!!! Spotykamy się w Gdańsku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak to mowia "siła zlego" wygała :)

Nie ma problemu mozna se psotkac w Irish pubie w Gdansku

w sobote o 19 : 00

 

Lista:

1)Hackthebrain

2)Lusi

3)Al_

4)kuulka

5).............

6).............

7).............

8).............

9).............

10)mój zły brat biźniak

 

wyslalem tez "prywatna wiadomosc" do paru ludzików z tego wątku

o takiej tresci

 

Hi

Robimy imprzke w sobote o 19 : 00 w gdansku w Irish Pub po wiecej zapraszam na forum Miasta -> Gdansk

 

 

"...i od tej pory gdzie szedłem tam biegłem ... - Forrest Gump"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałam, że nie mogę w sobotę, bardzo załuję, ale nie dojade potem do Elbląga :cry: Na liste wpisałam się, gdyż mam nadzieję, że takich spotkan będzie więcej. Co do rozpoznania się, myslę, że trzeba ustalić jakis prosty atrybut, na przykład książkę w ręku, lub cos innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiać sie ludzie to może jakieś piwsko ? :> : P

 

A prefix gdzie? Zapraszam do przeczytania regulaminu zamieszczania postow na tym subforum. (dop. Lith)

 

Ej mam ciocie w gdansku ahahhahahh.

 

[ Dodano: Sro Sty 17, 2007 11:25 pm ]

:( krzysiu ja wiem ze trzeba sie podbudowywac bo tez sobie muwie ze nic mi sie nie stanie,ja sama nie wychodziłam 3 lata!nigdzie nawet na smietnik :D a teraz wychodze ale mysle o tym ze mam wyjsc i zaczyna mi sie robic słabo,nie czuje gruntu pod nogami,nie potrafie tego opanowac,a wogóle zarzywam od jakiegos czasu seroxat iteraz niby jest lepiej ale znowu zrobiłam sie całkowicie leniwa nic mi sie niechce :( pozdrawiam :lol:

 

O, ale pouczenie-podziw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pio77 - o ile mi wiadomo hackthebrain to też chłopczyk.

 

Nie wiem, czy jutro będę w pracy (praca=dostęp do kompa) więc chciałabym jak najszybciej wiedzieć czy nasze spotkanie jest pewne, kto będzie, gdzie się spikniemy i jaki znak rozpoznawczy.

 

Może szczegóły ustalajmy na PW - tak dla bezpieczeństwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×