Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, kahir napisał:

Szkoda, że Gdańsk, bo jest mi bardzo bliskie, co piszesz. Ja aktualnie Szklarska Poręba, niedawno Warszawa. Szukam pomysłu na życie i miejsca do zamieszkania i znalezienia pracy. Aktualnie bujam się po Wrocławiu i rozdaje CV. Jak w Gdańsku z pracą dla ludzi bez konkretnego zawodu, drogi wynajem mieszkań? W Gdyni pomieszkiwałem (i 8 innych miastach) i było spoko. Też mam 32 lata, tzn. Za chwilę stukną. Pograłbym z kimś w Heroes 3 ;)

Kur... jakbym czytał siebie. Z tym, że mam 27 lat. Ja też się bujam po miastach, państwach i się odbijam. Pozdro dla poszukujących <ok>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznam kogoś nieudanego

 

Witam,

 

Tytuł może trochę mało optymistyczny, ale tak właśnie jest - poznam kogoś... nieudanego. Proszę się nie obrażać o to słowo, sam też taki jestem. Ciężko dopatrzyć się u mnie zalet. Doświadczane przeze mnie od zawsze fobie oraz nerwice powodują wiele szkód w różnych sferach życia, a intelektualnie i wizualnie także odstaję od innych ludzi. Czuję, że nie pasuję do tego świata, że jestem jakiś inny, wybrakowany, a do tego też samotny, bo nie odnajduję się w tej przestrzeni pełnej tzw. "normalsów". Dlatego też chciałbym nawiązać nowe znajomości, najlepiej z osobami choć trochę podobnymi do mnie.

 

Preferowałbym znajomość internetową przechodzącą później, po lepszym poznaniu się, w realną, gdyż mimo wszystko chciałbym przełamywać lęki i uczyć się kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego też najchętniej nawiązałbym kontakt z osobami z Pomorza, względnie województw ościennych (sam jestem z Trójmiasta).

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat nieco zamarł, aczkolwiek nie całkowicie 🙂 

 

Planuję zorganizować w najbliższą sobotę (8 sierpnia) spotkanie zapoznawcze w pubie w Gdańsku Wrzeszczu. Informację o spotkaniu rozsyłam na kilku forach oraz grupach Facebookowych, chciałbym aby trójmiejscy fobicy, nerwicowcy, introwertycy oraz ogólnie ludzie zaburzeni mogli się zebrać w kilkuosobowej grupie i wspólnie przełamywać różne problemy oraz lęki.

 

Jeżeli znalazłyby się osoby chętne, to zachęcam do odezwania się czy to w tym wątku, czy też w wiadomości prywatnej. Pozdrawiam 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie poznam jakąś koleżankę - przez deprechę praktycznie nie mam znajomych, a byłoby fajnie mieć kogoś na babskie pogaduchy. Jestem z województwa pomorskiego. Na początek wystarczy znajomość online 🙃 jeśli jest tu jakaś samotna babeczka jak ja i też nie ma się komu wygadać z problemów to zapraszam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×