Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mieszkam w Trójmieście od niedawna, bo przeprowadziłem się tutaj ze względu na studia. Mam 22 lata, jestem sympatyczny z charakteru i lubię nawiązywać nowe kontakty, staram się być pozytywnie nastawiony do życia choć nie zawsze mi to wychodzi. Kiedyś miałem duże problemy związane z zaburzeniami lękowo-depresyjnymi, po latach pracy nad tym dziś one są mniejsze i jestem dużo bardziej śmiały w stosunku do ludzi, choć wciąż zdaję sobie sprawę z tego że muszę dużo pracować nad sobą.

 

Chętnie poznam nowe osoby, jestem bardzo otwarty na nowe znajomości, zwłaszcza że jak do tej pory niewiele osób tutaj poznałem odkąd tu mieszkam. Jestem chętny w zasadzie na wszystko - wyjścia na miasto, spacery, wydarzenia kulturalne, planszówki, herbata, kawa, piwo, kluby.

 

Kontakt poprzez GG: 64204830.

 

See you soon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani,

czy może byłby ktoś z Was chętny do wspólnego spędzania czasu? Zależy mi na tym, by znaleźć sobie jakieś zajęcie, rozrywkę, rozerwać się, porobić coś, ewentualnie gdzieś wyjść:)

Edytowane przez Motocyklista
Przeniosłem do odpowiedniego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2018 o 17:43, znerwicowana_gosia napisał:

Cześć kochani,

czy może byłby ktoś z Was chętny do wspólnego spędzania czasu? Zależy mi na tym, by znaleźć sobie jakieś zajęcie, rozrywkę, rozerwać się, porobić coś, ewentualnie gdzieś wyjść:)

Ja jestem chetny obecnie troche cierpie a nie mam z kim pogadac i posmiac sie czy cokolwiek pisz smialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam osób do pogadania/wygadania się mających DDD/fobię społeczną, różne inne zaburzenia. Płeć, wiek nie są istotne, bardziej po prostu chciałbym pogadać, nawiązać znajomość. Przy czym mam już dość siedzenia w domu, więc miło by było też móc się ze sobą spotkać. Jako, że sam jestem osobą dziwną, to chętnie nawiązałbym kontakt z kimś równie odmiennym od społeczeństwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. 
Na wstępie napiszę, że niespecjalnie wierzę że znajdę tutaj kogoś realnego, ale trzeba spróbować. 
Mam 32 lata, mieszkam w Gdańsku. 
Jestem introwertykiem, strasznie doskwiera mi samotność. Nie mam żadnych przyjaciół, znajomych, jestem sam jak palec. zawsze byłem z boku, w szkole, teraz w pracy. Jestem zamknięty w sobie, wycofany, boję się braku akceptacji i odrzucenia przez innych. Ciężko mi zainicjować kontakt i otworzyć się. Nie potrafię się odnaleźć w większej grupie osób, a kiedy już nie mam wyjścia i jestem w takiej sytuacji to po prostu się nie odzywam. Myślę, że dlatego też większość uznaje mnie za dziwaka i odludka. W głębi serca jednak bardzo mocno potrzebuję kontaktu i relacji z drugą osobą, jak ryba wody. 
Ciężko mi się otworzyć, ale jak już komuś zaufam i będę dobrze się czuł w czyimś towarzystwie to szybko się przywiązuję do tej osoby. 
Chciałbym poznać kogoś kto potrafi się zaangażować w znajomość, na kogo można liczyć, z wzajemnością oczywiście, kto potrafi znaleźć czas dla drugiej osoby. Słowem - prawdziwego przyjaciela:) 
Od biedy zwykła znajomość też ujdzie:P 
Zainteresowanych zapraszam na priv, maila lub gg. 
Do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Gdańsk, bo jest mi bardzo bliskie, co piszesz. Ja aktualnie Szklarska Poręba, niedawno Warszawa. Szukam pomysłu na życie i miejsca do zamieszkania i znalezienia pracy. Aktualnie bujam się po Wrocławiu i rozdaje CV. Jak w Gdańsku z pracą dla ludzi bez konkretnego zawodu, drogi wynajem mieszkań? W Gdyni pomieszkiwałem (i 8 innych miastach) i było spoko. Też mam 32 lata, tzn. Za chwilę stukną. Pograłbym z kimś w Heroes 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×