Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, Bez przesady z tym czekaniem na terapię. Jak nie wybrzydzasz w nurtach i lekarzach oraz jestes w stanie sie dopasować do godzin, to aż tak dlugo nie czekasz. Przynajmniej ja tak miałam, ,że czekałam rok jakoś. Rok to nie dwa lata :P A może i są miejsca gdzie byloby szybciej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam już pół roku na terapię indywidualną na NFZ, ale chyba się nie doczekam. Czy zna ktoś dobrego psychoterapeutę (lub terapeutkę, obojętnie) z Trójmiasta, który specjalizuje się w leczeniu PTSD, a konkretnie traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa? W internecie znalazłem kilka ofert, ale jak wiadomo ciężko ocenić kogoś kompetencje czytając same reklamy na stronach typu portfolio, a nie stać mnie, żeby umawiać się z każdym na płatną konsultację i potem wybrać odpowiednią osobę, dlatego może ktoś z Was zna osobę, która pomogła mu przepracować traumy z dzieciństwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuch, no to chociaż ja mogę się podpisać wszystkimi łapkami pod postem Julusii, bo ja na swoją terapię z NFZ czekałam... uwaga... TYDZIEŃ!

Nie wiem, czy to kwestia szczęścia, czy kwestia, że ktoś wypadł, czy może sama prowadząca jest beznadziejna. Ja nie narzekam. I tak mi tak terapia w ogóle nie pomaga, więcej siły daje mi indywidualna praca samej ze sobą w domu. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem takie teorie, że niby roczne limity są. Ale podkreślam słyszałem, a raczej czytałem.

potwierdzam informację, są. Są też przedłużenia ale to o parę miesięcy tylko i w wyjątkowych sytuacjach.
Uuuuch, no to chociaż ja mogę się podpisać wszystkimi łapkami pod postem Julusii, bo ja na swoją terapię z NFZ czekałam... uwaga... TYDZIEŃ!

Nie wiem, czy to kwestia szczęścia, czy kwestia, że ktoś wypadł, czy może sama prowadząca jest beznadziejna. Ja nie narzekam. I tak mi tak terapia w ogóle nie pomaga, więcej siły daje mi indywidualna praca samej ze sobą w domu. :blabla:

wow. To poproszę w takim razie namiary na placówkę. :P Niemożliwe że tydzień (chyba ze na oddziale?). Co z listą oczekujących? Nawet jeśli się zwolniło to jest masa chętnych którzy wskakują na to miejsce czekając kilka miesięcy a nie tylko tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję koniecznie indywidualnej, najlepiej poznawczo-behawioralna. Grupowa psychodynamiczna jest nieporozumieniem. Powiem wam w sekrecie oficjalnie na forum, że kiedyś sprawdziło się , że dostałem szybki termin gdy zgłaszałem się do ośrodków interwencji kryzysowej. Myślę ponownie o takim rozwiązaniu, wtedy gdyby nie ciąża terapeutki, to z pewnością kontynuowałbym u niej sesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow. To poproszę w takim razie namiary na placówkę. :P Niemożliwe że tydzień (chyba ze na oddziale?). Co z listą oczekujących? Nawet jeśli się zwolniło to jest masa chętnych którzy wskakują na to miejsce czekając kilka miesięcy a nie tylko tydzień

 

Uczęszczam na zajęcia w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Gdyni Oksywiu; nie mam pojęcia, czy tam jest jakakolwiek lista oczekujących - po prostu zadzwoniłam i okazało się, że mają wolny termin. :D Spytali się tylko, czy mi pasuje i już. :D Po prostu magia!

 

W Centrum Zdrowia Psychicznego natomiast dali mi pół roku z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostepniam grzecznosciowo post laski ...moze ktos bylby chetny

 

Cześć,

jakiś czas temu prosiłam tutaj osoby z ChAD z Warszawy o pomoc w badaniu do mojej pracy magisterskiej. Dziękuję wszystkim osobom, które zgodziły się ze mną spotkać. Udało się do tej pory przebadać 13 osób.

W wakacje prowadzę badania dalej - muszę przebadać 40 osób. Jednak w najbliższym czasie badanie zostaje przeniesione na teren TRÓJMIASTA i okolic.

Gdyby ktoś z Was zgodził się mi pomóc i wziąć udział w badaniu byłabym naprawdę bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna :)

Aby wziąć w nim udział należy się spotkać - takie spotkanie zajmuje ok godzinę.

Badanie dotyczy regulacji nastroju. Po zakończeniu badań, osoby chętne, otrzymają wynik kwestionariusza temperamentu.

Osoby zainteresowane udziałem w badaniu zapraszam do zgłaszania się na mój adres mailowy: hanc.malgorzata@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala.baltic, był jeden taki, ale przeciągnęliśmy go na ciemną stronę Gdyni ;) A tak serio - jesteśmy zbitką ludzi z Trójmiasta i OKOLIC (ja na przykład jestem przedstawicielką Rumi), więc Gdynia, jako miasto dobrze skomunikowane i mniej więcej po środku tego wszystkiego - jest rozwiązaniem optymalnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×