Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

czesc!

tez czuje sie samotna :( mam rodzine ale nie mam przyjaciol a chetnie bym z kims pogadala :? trudno bedzie mi dojechac do Gdyni bo sama z domu raczej nie wychodze,nie planujecie jakiegos spotkania w Gdansku??chyba dam ogłoszenie do gazety :szukam kolezanki ...najlepiej chora na nerwice bo taka mnie zrozumie:

czuje sie paskudnie samotna :cry: pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc!

tez czuje sie samotna :( mam rodzine ale nie mam przyjaciol a chetnie bym z kims pogadala :? trudno bedzie mi dojechac do Gdyni bo sama z domu raczej nie wychodze,nie planujecie jakiegos spotkania w Gdansku??chyba dam ogłoszenie do gazety :szukam kolezanki ...najlepiej chora na nerwice bo taka mnie zrozumie:

czuje sie paskudnie samotna :cry: pozdrawiam :!:

 

Chętnie też bym się z kimś spotkala, ale niestety, nie wychodzę nigdzie sama, mogę jedynie popisac na forum, to moj caly swiat :(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:28 pm ]

czesc!

tez czuje sie samotna :( mam rodzine ale nie mam przyjaciol a chetnie bym z kims pogadala :? trudno bedzie mi dojechac do Gdyni bo sama z domu raczej nie wychodze,nie planujecie jakiegos spotkania w Gdansku??chyba dam ogłoszenie do gazety :szukam kolezanki ...najlepiej chora na nerwice bo taka mnie zrozumie:

czuje sie paskudnie samotna :cry: pozdrawiam :!:

Ja z kolei mieszkam 30 km pod Wejherowem, wszędzie daleko, a internet to moje cale okno okno na świat, ciągle wierzę że kiedyś samodzielnie gdzieś pojadę-albo jak w bajce, przyjedzie po mnie książę na bialym koniu :oops:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:29 pm ]

czesc!

tez czuje sie samotna :( mam rodzine ale nie mam przyjaciol a chetnie bym z kims pogadala :? trudno bedzie mi dojechac do Gdyni bo sama z domu raczej nie wychodze,nie planujecie jakiegos spotkania w Gdansku??chyba dam ogłoszenie do gazety :szukam kolezanki ...najlepiej chora na nerwice bo taka mnie zrozumie:

czuje sie paskudnie samotna :cry: pozdrawiam :!:

Ja z kolei mieszkam 30 km pod Wejherowem, wszędzie daleko, a internet to moje cale okno okno na świat, ciągle wierzę że kiedyś samodzielnie gdzieś pojadę-albo jak w bajce, przyjedzie po mnie książę na bialym koniu :oops:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:30 pm ]

czesc!

tez czuje sie samotna :( mam rodzine ale nie mam przyjaciol a chetnie bym z kims pogadala :? trudno bedzie mi dojechac do Gdyni bo sama z domu raczej nie wychodze,nie planujecie jakiegos spotkania w Gdansku??chyba dam ogłoszenie do gazety :szukam kolezanki ...najlepiej chora na nerwice bo taka mnie zrozumie:

czuje sie paskudnie samotna :cry: pozdrawiam :!:

Ja z kolei mieszkam 30 km pod Wejherowem, wszędzie daleko, a internet to moje cale okno okno na świat, ciągle wierzę że kiedyś samodzielnie gdzieś pojadę-albo jak w bajce, przyjedzie po mnie książę na bialym koniu :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh to zycie :roll:

mnie tez jest ciezko i tez duzo czasu spedzam przy kompie tu jeszcze moge pogadac z kims bo w realu to juz nie jestem taka odwazna unikam kapletnie spotkan towarzyskich i chyba dlatego nie mam przyjaciól,nie wiem ale obralam taka startegie ze jak ktos nie choruje tak jak ja na nerwice lekowa nie rozumie mnie i wtedy przy takiej osobie sie zle czuje zaraz nachodza mnie leki :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Kochani.Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.Cujemy sie różnie ,różniście.Jesta nas z trójmiasta sporo.Ludzie podajmy sobie nasze nr,gg ,pogadajmy ,dogadajmy sie i zróbmy jedno fajne ,duze spotkanie.Kaażdy bedzie pil co moze i na co go stać,jak ktos ma cykora,to moze po drodze jakos bedziemy sie zbierać,zabierać.Noż kurna jesteśmy dorosłymi ludżmi.Co tam nie damy rady,damy!Innej opcji nie ma.Ma być ładna pogoda/Sptykamy sie w Jeltkowie ,godz.12/w samo południe/,w sobotę lub niedziele,potem spacer brzegiem morza do Brzeżna,tam idziemy na rybke i cos do picia,no i oczywiscie pogadanie.Wracamy z powrotem do Jelitkowa scieżka spacerową.Co tym myślicie/Czekam na prpozycje.Moje GG jest w profilu.Jestem z Was najstarsza,ale chetnie sie spotkam,jezeli tylko macie ochotę. :szukam::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech nigdy nie byłam w JELITKOWIE:(chyba bym sie sama nie odwazyła:(mieszkam na Przeróbce wiec to kawałek drogi:(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:41 pm ]

ech nigdy nie byłam JELITKOWIE:(chyba bym sie sama nie odwazyła:(mieszkam na Przeróbce wiec to kawałek drogi:(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:41 pm ]

ech nigdy nie byłam w JELITKOWIE:(chyba bym sie sama nie odwazyła:(mieszkam na Przeróbce wiec to kawałek drogi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czlonkow forum,

 

Kilka razy nosilem sie juz z zamiarem aktywnego uczestnictwa na forum, ale zgodnie ze skrywana zasadą, ze "dam sobie rade" czy "jutro przejdzie" etc...nic z tego nie wyszlo.

 

Mam 30 lat, mieszkam w Gdyni, z NN zyje od 15 lat. Przezylem rozne jej fazy i stadia - od bardzo trudnych, do rzadkich momentow spokoju. Poznalem licznych lekarzy, psychologow, rozne leki. Dla osob postronnych funkcjonuję normalnie, " w srodku " oczywiscie niekoniecznie. Mimo to wiele lat podrozowalem, poznalem setki osob z roznych zakatkow swiata.

Mam wiele doswiadczen i przemyslen, ktorymi chetnie podziele sie z innymi, poniewaz ciagle nie radze sobie tak, jak bym sobie tego zyczył.

 

Pozdrawiam serdecznie. "Ludzie są kluczem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dawno tu nie zaglądałam :)

Anielko czy udzielasz się na innym forum ? masz może dorosłego syna ?

 

Ja mam 43 lata i od ponad 20 żyję z nerwicą , jeśli ktoś ma chęć pogadać to podam mój numer gg 4588127 . Teraz nerwica lękowa mi odpuściła ale dopadła mnie agorka ..jednak i z nią sobie radzę :) Nie mam nic do stracenia a moge tylko zyskać codziennie walcząc z własnymi myślami .

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , tu Jowanka . Chciałabym nawiązać kontakt z osobami chorymi. Ja tez mam dorosłego syna , pochodzę z Gdańska .Obecnie przebywam w Anglii , ale mam nadzieję niedlugo.Brakuje mi kontaktu z ludżmi ktorzy są w stanie mnie zrozumieć .Chyba tylko tutaj ich znadę :smile: Gdyby ktoś chcial pogadać to moj gg 6754355 :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, to czekamy na resztę, ale jako pierwsi mamy chyba prawo do wyboru miejsca? Co polecasz? Ja ostatnio jak wychodzę to tylko cos zjeść, a chyba nie pójdziemy do restauracji:)

w sumie nie wazne gdzie tylko z kim ja szczerze to wolalbym gdzies w gdansku moze byc jakis pubik np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×