Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

 

Jestem tu nowa, więc nie za bardzo orientuję się co jest w temacie.

Parę słów odemnie... Mam nerwicę lękową od prawie 7 lat, ostatnio z przewlekłą depresją.

Chętnie poznam osoby z taką samą lub podobną dolegliwością.

Szukam również koleżanki, przyjaciółki od serca, bratniej duszy z Gdańska (i okolic)!

 

Z racji tego, że nie mogę znaleźć pracy w zawodzie, jestem poniekąd skazana na siedzenie w domu, co mi strasznie doskwiera:(

mimo fobii społecznej bardzo brakuje mi kontaktu z ludźmi, spotkań i rozmów, lub po prostu drugiej osoby, przy której można być sobą.

Z drugiej strony wiele rzeczy bym chciała zmienić, zrobić, a nie mogę ruszyć tyłka i iść do przodu.

 

Czy znajdzie się tutaj Bratnia Dusza?

 

Pozdrawiam Wszystkich!:)

Karolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz - dzięki za odpowiedź:) a powiedz coś o sobie, typu ile masz lat, jak masz na imie,

wiesz wszystkie dane z dowodu osobistego;). Oczywiście żartuję, napisz tyle ile masz ochotę.

A ile się leczysz ze swoich dolegliwości?

I czy często organizujecie grupowe spotkania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14 - o, to nawet dość często się widujecie, znacie się wszyscy tutaj? Jak długo piszecie ze sobą?

 

Depakiniarz - to fakt, pozory mogą mylić:) ja też nie należę do otwartych i do aż tak wylewnych osób w towarzystwie.

A brak pracy rzeczywiście pogarsza tylko ten san i tak się troche koło zamyka..

 

-- 04 gru 2013, 23:23 --

 

Depakiniarz - a ta dolegliwość z drukowanych liter to ciekawe.. nie słyszałam o tym i nie do końca rozumiem na czym to polega(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem dochodze do takiego wniosku ze ci niby "normalni" maja bardziej nasrane pod kopula niz my.

Temat rzeka ,szczególnie w takich krajach jak nasz , gdzie ludzie maja wypaczoną psychikę przez komunę itp. A bałagan w służbie zdrowia nie służy pacjentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×