Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wiem że nie jestem super


Magda19937

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy z chłopakiem od 5 miesięcy na początku było super seks , teraz jakby na siłę chciał się ze mną kochać , wiem że nie mam ciała nastolatki mam 30 lat i 2 porody za mną ...

Mam 10 kg nadwagi , mówił że mu się podobam , czuje się mega nie atrakcyjnie przez to,  nie będę inicjować kontaktów fizycznych, nie będę się poniżać i prosić o to żeby mnie dotknął....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Magda19937Cześć 🙂

 

Możesz wskazać kogoś kto jest 'super'? Co to w ogóle znaczy, że ktoś jest 'super'?

 

To jest nieistotne. Istotne jest to jak się czujesz. Jeśli się sobie niepodobasz - możesz to zmienić, ale to wymaga pracy. Czy jesteś gotowa na tą pracę w zamian np. za zdrowsze ciało (umysł również), większą pewność siebie, lepszą (wg. Ciebie) sylwetkę?

 

Najtrudniej jest wykonać ten pierwszy krok, ale potem powinno być z górki tj. gdy osiągniesz swoją wymarzoną sylwetkę, to jedynie będziesz musiała ją utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o twój wygląd, przecież sama napisałaś że na początku był super seks - więc MUSIAŁAŚ mu się podobać ;)  widocznie uczucie uleciało razem z motylkami z brzucha, to niczyja wina, nie jest łatwo przecież o "prawdziwą miłość"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może przyczyna jest zupełnie inna? Może facet ma jakiś problem? Za mało danych, żeby coś napisać. @Magda19937Problem na pewno nie leży w wyglądzie - za krótki czas (tylko 5 miesięcy), żeby mu się gust zmienił. Pytanie chyba powinno brzmieć inaczej: co Was łączy poza seksem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wzbudzić w nim pożądanie...kup atrakcyjną bieliznę, uwodź w innych miejscach niż dotychczas. Bądź seksowna, atrakcyjna i gorąca. Jężeli to nie pomoże wymień na lepszego kochanka i partnera ;) Nie macie pewnie wspólnych zobowiązań w postaci dzieci, kredytu na 30 lat wiec idź i szukaj szczęścia gdzie indziej ;)

Żeby to faceta bolała głowa :shock:  Nie wiń siebie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dryagan napisał:

A może przyczyna jest zupełnie inna? Może facet ma jakiś problem? Za mało danych, żeby coś napisać. @Magda19937Problem na pewno nie leży w wyglądzie - za krótki czas (tylko 5 miesięcy), żeby mu się gust zmienił. Pytanie chyba powinno brzmieć inaczej: co Was łączy poza seksem?

 

Wspólnie zainteresowanie motoryzacja nielegalne wyścigi itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Melodiaa napisał:

Spróbuj wzbudzić w nim pożądanie...kup atrakcyjną bieliznę, uwodź w innych miejscach niż dotychczas. Bądź seksowna, atrakcyjna i gorąca. Jężeli to nie pomoże wymień na lepszego kochanka i partnera ;) Nie macie pewnie wspólnych zobowiązań w postaci dzieci, kredytu na 30 lat wiec idź i szukaj szczęścia gdzie indziej ;)

Żeby to faceta bolała głowa :shock:  Nie wiń siebie :D

 

 

Ja mam dziecko co prawda nie z nim , synek się trochę przywiązał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Magda19937 napisał:

 

Ja mam dziecko co prawda nie z nim , synek się trochę przywiązał 

5 miesięcy związku to nic i jakieś przywiązanie syna nie powinno to warunkować. Co powiesz za 5 lat? Wasz staż to nic a nawet bym powiedziała, że to za wczas aby już takie oziębienie nastąpiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2023 o 10:46, Magda19937 napisał:

Jesteśmy z chłopakiem od 5 miesięcy na początku było super seks , teraz jakby na siłę chciał się ze mną kochać , wiem że nie mam ciała nastolatki mam 30 lat i 2 porody za mną ...

Mam 10 kg nadwagi , mówił że mu się podobam , czuje się mega nie atrakcyjnie przez to,  nie będę inicjować kontaktów fizycznych, nie będę się poniżać i prosić o to żeby mnie dotknął....

 

Sluchaj jesli sama czujesz sie nieatrakcyjnie to on to widzi i to przechodzi na niego. Mamy cos takiego jak neurony lustrzane i nie zmusisz nikogo by sie jaral kiedy sama jestes smutna. Tak sie nie da. chyba ze po pijaku to moze tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×