Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nazwanie uczuć


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

Opisujemy 1/2 zdaniami wymyśloną sytuację. Zadaniem kolejnej osoby jest nazwanie 1/2 słowami uczucia jakie mogło się pojawić w przedstawionym zdarzeniu. 

Przykład

Sytuacja: Roztrzaskałam słoik na lekcji. Pani na mnie krzyczała i wszyscy w klasie się ze mnie śmiali. 

Słowo określające uczucie: zawstydzenie. 

 

 

 

Sytuacja: Próbowałam wytłumaczyć starszej pani, dlaczego jej komentarz był krzywdzący. Po dłuższej wymianie zdań usłyszałam "Jestem starsza i więcej przeżyłam. Nie będę dyskutować z niedoświadczoną osobą". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego, coś świeżego, coś interesującego, coś bardziej wymagającego - piszę o zabawie. Fajny pomysł 🙂

 

 

Słowo określające uczucie: rezygnacja, frustracja

 

Sytuacja: próbowałem znaleźć na chodniku walizkę pełną banknotów o nominale 200zł każdy, a znalazłem jedynie kapsel po piwie, ząb, i trochę krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo określające uczucie : rozczarowanie

 

Sytuacja:  Zostałem wyrzucony z pracy, pracuję jako dostawca.  Powód zwolnienia to ,,brak zleceń''. Następnego dnia dowiedziałem się że moje stanowisko zajął najlepszy kumpel tego który mnie zwolnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Illi napisał:

Słowo określające uczucie : rozgoryczenie 

 

Sytuacja: Będąc w barze wylewasz całe piwo na siebie- wszyscy to widzą. 



@Kawa Szatana cieszę się, że Ci się podoba ;)

🙂

Słowo określające uczucie : obojętność(?), może lekkie zawstydzenie

 

Sytuacja: Jesteś użytkownikiem pewnego forum na którym bierzesz udział w pewnej zabawie. Pewien z moderatorów przenosi Twój wpis do kosza.

 

@maribellcherry@Illi Drogie Panie, pragnę nadmienić, że nikogo nie atakuję. 🙂 Myślę, że żal byłoby nie wykorzystać takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×