Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to moze byc Nerwica?


Gadula700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegos roku mam dziwne problemy, jednaym z tych problemow jest zadrapane gardlo, dyskomfort w gardle i dusznosci, do tego odrazu mam takie tragiczne samopoczucie, jestem bardzo wrazliwy i spedzam caly czas na szukaniu w interenecie co mi moze dolegac. Nadchodzi to spontanicznie i trzyma sie zazwyczaj przez kilka dni.

Cwiczylem przez 6 lat i od prawie roku juz nie cwicze bo po cwiczeniach sie to aktywuje (kiedys nie bylo problemu) do tego czuje takie napuchniecie wtedy w gardle. Po alkoholu mam tak samo i dochodze do siebie po piciu przez 3 dni dlatego od kilku lat juz nic nie pije. Jak by bylo tego malo to cierpie na Bezsennosc (ciagle sie budze).

Dodam ze pol roku temu sprobowalem testosteronu, przez 4 miesiace i czulem sie o niebo lepiej, nie mialem tych napadow z drapaniem w gardle, tylko jak zaczynalem cwiczyc to zle sie czulem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 14:32, Dalja napisał:

Globus histericus?;) wyglada ze to nerwica (wg mnie). Musisz spytac psychiatry i tak, moze dostaniesz lek ktory bedzie cie pobudzal jak na tesciu i bedzie ci lepiej

Do psychiatry wybiore sie napewno ale najpierw wszystko zbadam, we wtorek mam termin na TK zatok, problem tylko taki ze mam covida i boje sie ze wyjda przez to zle wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×