Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam już diagnozę, ale co Wy o tym sądzicie?


matrix0606

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu byłem u wszelkich możliwych lekarzy bo nie wiedziałem co mi jest. Na końcu odwiedziłem psychiatrę.

Zaczęło się niewinnie od tego, że przestało mi się odbijać, czyli myślałem że problemy gastryczne. Jedna gastroskopia na własne życzenie.

Później szpital i szereg badań ogólnych.

Teraz masa lęków głownie związanych z dławieniem, krztuszeniem, zanikiem czynności oddechowych. To wszystko sprawia, że nakręcam się niemiłosiernie.

Jak dzieci jedzą w domu posiłki to najczęściej najlepiej by mnie przy tym nie było. Wracam do domu to każdy posiłek dzieci to trauma. Sam też niewiele jem, boję się zadławienia, często mam uczucie ciała obcego w gardle.

Jak źle się czuję to jakby boli mnie coś z środku i mam straszne myśli w głowie, w tym i samobójcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny alkoholik... Na podstwową opieke zdrowotna czekasz miesiać. N psychiatre 3 miesiące. Bo jaśnei pan sie napi c musiał i nie wie ze takie problemy są z picia i po lekarzach łazi i potrzebującym ludzią kolejke zajmuje. Tak by powiedziała twoja matka, twoja babka i twoja sąsiadka. Obudż sie człowieku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fresh escape napisał:

Kolejny alkoholik... Na podstwową opieke zdrowotna czekasz miesiać. N psychiatre 3 miesiące. Bo jaśnei pan sie napi c musiał i nie wie ze takie problemy są z picia i po lekarzach łazi i potrzebującym ludzią kolejke zajmuje. Tak by powiedziała twoja matka, twoja babka i twoja sąsiadka. Obudż sie człowieku..

Może i alkoholik ale co to ma do rzeczy? Czy alkoholik nie może korzystać z pomocy lekarskiej? 🤔 Nie oceniajmy ludzi z góry bo nie znamy ich i nie wiemy jak to wszystko się zaczęło. 

Potrzebującym ludziom kolejki nie zajmuje bo sam pomocy potrzebuje. 

I tak jeszcze tylko napisze aby zachować się kulturalnie i grzecznie w komentarzach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fresh escape napisał:

Kolejny alkoholik... Na podstwową opieke zdrowotna czekasz miesiać. N psychiatre 3 miesiące. Bo jaśnei pan sie napi c musiał i nie wie ze takie problemy są z picia i po lekarzach łazi i potrzebującym ludzią kolejke zajmuje. Tak by powiedziała twoja matka, twoja babka i twoja sąsiadka. Obudż sie człowieku..

 

W poście witającym jest ironia, zauważył(a) to kolega/koleżanka? Nie piję bo leki nie pozwalały by na to, to raz, a dwa to picie nic nie daje poza uciekającymi pieniążkami z portfela. Więc odrobina kultury i czytania ze zrozumieniem, między wierszami.

Edytowane przez matrix0606
literówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, fresh escape napisał:

Kolejny alkoholik... Na podstwową opieke zdrowotna czekasz miesiać. N psychiatre 3 miesiące. Bo jaśnei pan sie napi c musiał i nie wie ze takie problemy są z picia i po lekarzach łazi i potrzebującym ludzią kolejke zajmuje. Tak by powiedziała twoja matka, twoja babka i twoja sąsiadka. Obudż sie człowieku..

Przyganiał kocioł garnkowi :D sam napisałeś z tego konta że piłeś codziennie. Czy to takie ważne kto ma jakie źródło problemu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Potejto napisał:

Przyganiał kocioł garnkowi :D sam napisałeś z tego konta że piłeś codziennie. Czy to takie ważne kto ma jakie źródło problemu? 

 

Powiedziałbym bardziej, ze objaw a nie źródło, ale podpisuje sie tym wszystkim rukami. Wszyscy jedziemy na jednym wózku, chociaz mnie tez czasem nosi jak ktos pisze głupoty 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2023 o 00:32, Szczebiotka napisał:

I tak jeszcze tylko napisze aby zachować się kulturalnie i grzecznie w komentarzach.

Podpisuję się! Jesteśmy na forum psychologicznym, gdzie każdy ma prawo się wypowiadać, dopóki nie szkodzi innym. Zawartość tego forum podlega regularnej weryfikacji i moderacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×