Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa bezsennosc


BezsennyGosc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy, mam 30 lat i od roku zmagam sie z nerwica ktora glownie przejawia sie bezsennoscia. Probowalem wiele lekow ktore niestety nie zawsze pomagaja, problem siedzi w glowie i ciezko mi go samemu rozwiazac, do tego pracuje w systemie dwuzmianowym wiec to tez nie ulatwia sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BezsennyGosc napisał:

Witam, jestem tu nowy, mam 30 lat i od roku zmagam sie z nerwica ktora glownie przejawia sie bezsennoscia. Probowalem wiele lekow ktore niestety nie zawsze pomagaja, problem siedzi w glowie i ciezko mi go samemu rozwiazac, do tego pracuje w systemie dwuzmianowym wiec to tez nie ulatwia sprawy.

Cześć. Współczuję bo wiem co przeżywasz. W tym że ja się boje brać leki na sen😅 

A może spróbuj np się zmęczyć przed snem, wiesz jakieś ćwiczenia później kąpiel, muzyka relaksacyjna może akurat pomoże. Mi kiedyś pomagało 🤪 teraz niestety nic nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 14:06, neon napisał:

Ten mam straszną bezsenność. Mozesz spróbować terapii, trzeba szukać bo tkwic w tym samym nic nie da

Wlasnie jedna robote stracilem przez to, teraz mam inna, co prawda mam tydzien nocek i tydzien popoludniowek, to jak wezme teraz kwiatepine i mam prace np. na 15:30 to wiem ze zasne.. ale np. jak mam na 4.00 rano to nawet nie probuje spac bo wiem ze nie dam rady, i musze nie przespac tej jednej nocki, po robocie zazwyczaj zasypiam z 4-5h jak nie moge spac to za 2 dni gdzies przychodzi taka tzw. noc wyrownawcza..

 

Ale ten sen co byl kiedys chyba juz nie wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×