Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czasem słyszę dziwną muzykę.. czy ja wariuję??!!


Silje

Rekomendowane odpowiedzi

Boje się kochani.Boje się, że wariuję.

Ja słyszę dźwięki.. zazwyczaj całe melodie.. indiańskie, gotyckie, cerkiewne.. nie wiem co się dzieje!!!!:( :(.Nie mam przecież prawa ich słyszeć.To jest chore.Czasami słyszę też śmiech.Dwa razy pojawiły się też obrazy - człowiek w ciemności i blade , fioletowe świało.Ja tak nie chce... matko.. nie chce !!! nie chce zwariować !! to takie straszne i przytłaczające i bolesne.

cóż możecie mi powiedzieć.. psychiatra? oczywiście, chodzę, terminy są odległe, kolejną wizytę mam pod koniec miesiąca.Tylko czy on tak naprawde jest w stanie mi pomoc?? Boze, tak sie boje ze nic nie jest w stanie mi pomoc..!!! leze na dnie a wlasny umysl plata mi do tego dodatkowe 'figle'.. nie mam nawet sily walczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do psychiatry najlepiej isc prywatnie (zreszta jak do kazdego lekarza), kontakty do poszczegolnych psychiatrow masz na forum ( ja wlasnie tam znalazlem swojego psychiatre). Psychiatra pewnie przepisze Ci jakies leki, ale wydaje mi sie ze pomoc psychologa rowniez bedzie konieczna.

Co do tych glosow...ja tez cos takiego mialem, ale w latach dziecinstwa. Psycholog powiedzial mi ze te glosy biora sie z poczucia mojej samotnosci (czy jakos tak) tzn. ze nie czulem sie kochanym. Bylo to bardzo straszne doswiadczenie dla mnie i do tej pory je wspominam z wielka przykroscia.

Ale obrazow nie widzialem zadnych. Staraj sie to jakos ogarnac i przypadkiem nie wkrecac sobie filmu typu...ze zwariowala. Jestes teraz w ciezkim dla Ciebie okresie, ale uwierz mi ze jak go przejdziesz to bedziesz inna osoba ( na lepsze).

Tak jak mawial moj znajomy...."kazdy musi przez cos w zyciu przejsc...".

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest się cały czas pod wpływem stresu to w naszym mózgu powstają substancje chemiczne które powodują różnego rodzaju dolegliwości, nasz mózg płata nam figle obiawia się to na wiele różnych sposobów np. słyszymy dzwięki tak poprostu już jest. Najwarzniejsze żeby nie wpadać w ponikę.Pujdziesz do psychiatry i on ci pomoże do tego czasu spróbuj się tak tym nie przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak mam a oprócz muzyki i obrazów mam czsami przeraźliwie wysokie dźwięki słysze tak że aż bolą uszy

 

jeżeli masz to najczściej wieczorem to moze oznacza że boisz się ciemności i zaczynasz sobie coś nieświadomie wyobrażać

co powoduje że zaczynasz się jeszcze bardziej bać musisz to przemóc.

Psycholog może ci się zrelaksować i da ci leki ale to nie pomoze musisz to sama zwalczyć albo zrobić tak jak ja:] czyli oswoić sie z tym i żyć z tym

ja mam to przez cały dzień raz miałam tak że zaczełam krzyczeć z bólu (od pisku w uszach i krzykach jakiegoś chłopaka chociaż nikt nie krzyczał) na przystanku ludzie zaczęli sie patrzeć ale przyjaciel odciągnął mnie na bok i zaczął uspokajać...

 

ale żyje sie dalej

 

zacznij sobie wmawiac że tego nie ma oddychać ignorować może przestanie się takie coś robić

ale to jest plus:] słyszysz muzyke chociaż nie ma jej nie musisz kupowac sobie mp3:]

 

 

 

ps sory że tak zbyt optymistycznie lae jestem na prochach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Moim zdaniem to nie choroba psychiczna - mój psycholog mówi, że chorzy psychicznie nie zdają sobie z tego sprawy ze są chorzy i nie zdają sobie sprawy, że gadają z kimś kogo nie ma, czy słuchają muzyki, której w rzeczywistości nie ma.

To chyba załamanie nerwowe.

Ja mam wielokrotnie rózne akcje, poprosu zaczynam mówić, że nic się nie dzieje, że wszystko jest w porządku i lęk odchodzi.

Wisyta u psychologa/psychiatry jest konieczna. Życze powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A ja sądzę, że powinnaś porozmawiać z księdzem a najlepiej z księdzem egzorcystą.

Wiem , że zaraz większość mnie zaatakuje, ale wiem co piszę.

Takie objawy jakie Ty masz, w większości przypadków maja opętani albo zniewoleni ludzie.

Widziałam wielu z nich, a także widziałam jak byli uwalniani.

Mieli widzenia, omamy wzrokowe, słuchowe, widzieli smugi świateł, postacie. Czuli, że ktoś ich obserwuje. Mieli depresje. Samookaleczali się.

Radzę zrobić to jak najszybciej.

Jeśli mi nie wierzysz i nie ufasz, cóż. Myślę, że warto spróbować żeby się tego wszystkiego pozbyć. Jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodzi mi o normalnego księdza. Rydzyk jest osoba medialna nie duchowną. Złamał chyba większość reguł jakie ślubują księża i zakonnicy. Nie przeczę, że wszystko robi źle. Ale tak w ogóle nic mnie on nie obchodzi.

Chodzi mi o księdza lub księdza egzorcystę z powołania. Z charyzmatami. Normalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×