Skocz do zawartości
Nerwica.com

Partner dziwnie się zachowuje


brunetka60

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, KarinaMarina napisał:

Zostaw faceta. Zablokuj gdzie się da, zero kontaktu. Wiem że to trudne ale nie ma innego wyjścia. Zacznij żyć swoim życiem. Poznaj kogoś wartościowego. Szkoda zycia na buraków. A przede wszystkim nie rezygnuj z siebie dla kogoś, nie musisz.

Masz rację. Pora ściągnąć różowe okulary i zobaczyć jak wygląda rzeczywistość. Ja sobie w głowie ułożyłam cudowne życie z nim, ale to nie jest on. On w rzeczywistości jest innym człowiekiem niż myślałam. 

Ja uważałam jego za wartościowego, on robił mi te różne rzeczy a ja jak taki uparty osioł ciągle sobie powtarzałam ale on przecież nie chciał, on jest dobrym człowiekiem, zmieni się... 

Naprawdę najwyższa pora zobaczyć, że to burak i prostak. Z tym blokowaniem to u mnie nie jest tak łatwo, bo ja po prostu tego nie robię. Uważam że skoro ktoś mnie nie nęka wiadomościami to nie muszę tego robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 18:00, brunetka60 napisał:

Tak, ja też do tych "mądrych" kobiet należałam. Tylko wiesz on w pewnym momencie już nawet sobie numer telefonu do psychologa załatwił jak chciał mnie odzyskać bo rodzice mu już nawet mówili że powinien iść i co z tego wyszło? Jedynie to że tydzień przed zerwaniem zapytał "chcesz iść do tego psychologa?" bo zaproponowałam jakiś czas temu terapię dla par. Ja chce iść nie MY.. no fajnie.

Tak to już jest , że nadzieja umiera ostatnia . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×