Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, feniksx napisał:

dostałem dziś od lekarza dołączyć do effectinu 150mg, 1/2 tabletki paroksetyny... dziwne połączenie o którym nie słyszałem i nie moge znaleźć nic w google, czy ktoś takie połączenie brał ??

Moim zdaniem trochę to dziwne połączenie. Może ta paroksetyna ma jakoś wzmocnić działanie effectinu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mousey napisał:

8 dzien zwiekszania dawki paro z 20-->30mg (docelowo 40mg).

Bezsennosc, wybudzanie się w nocy, wstawanie duzo wczesniej przed budzikiem. 

Nie spie juz od 3:30 a wstac musze o 7:30.

 

Czy ten skutek uboczny minie? Za tydzien mam wejsc juz na 40mg.

Ja dopiero jestem 4 dzień na dawce 10mg i też nie mogę spać w nocy. Budzę się jakby wyspana. Oby szybko minęło 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, feniksx napisał:

Kalebx3 - witam po latach... 
nie ma to jak spotkać się w tym samym temacie...

u mnie połączenie effectinu 150mg + paroxinor 1/2tabletki (10mg)... zobaczymy co mi przyniesie takie połączenie...

 

 

Hmm sam Effectin 150 mg nie daje rady ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2020 o 20:40, feniksx napisał:

Kalebx3 - witam po latach... 
nie ma to jak spotkać się w tym samym temacie...

 

 

 Witaj Brachu ,,, ten sam temat , te same leki ,,, po latach (-;

 Feniksx , jeśli lęki to paro może rzecz jasna pomóc , ale bardziej celowałbym na Twoim miejscu w duecie do Wenli - w amitryptylinę ( na noc ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mousey napisał:

2 dzień na 35mg paroksetyny, jakoś boję się wejść od razu na 40mg.

 

Czuję że poprawia mi się humor, jednak wciąż męczy mnie wybudzanie się wcześnie rano.

Czekam aż zadziała na lęki.

To ile Paro sie rozkreca na dzialanie przeciw lekowe? Bedzie ze 4 tygodnie +?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PiotrekLondon napisał:

To ile Paro sie rozkreca na dzialanie przeciw lekowe? Bedzie ze 4 tygodnie +?

Wydaje mi się ze conajmniej 2 tygodnie. Jak na razie mam wzmozone lęki, jest to bardzo nieprzyjemny stan.

 

Edytowane przez mousey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mousey napisał:

Wydaje mi się ze conajmniej 2 tygodnie. Jak na razie mam wzmozone lęki, jest to bardzo nieprzyjemny stan.

 

 

Ja wlasnie wchodze na Wenle , 3 tydzien mija i przeciw lekowo poki co nic. Ale chyba Paro sie szybciej rozkreca niz Wenla cos mi sie zdaje. A przy zwiekszaniu dawki uboki jak ta lala wchodza mocne leki ze bez benzo ani rusz. Bynajmniej ja poki co dzien w dzien Alpra leci. 
 

No ale co musi byc dobrze👍🏻👍🏻😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro na początku brania rzeczywiście może podkręcić lęki. Ja jak włączałam paroksetynę to miałam tak nasilone lęki jakich nie miałam bez paro. U mnie pomogło zwiększenie dawki, ale około tych 2 tyg. na doraźnych ewentualnie trzeba się przemęczyć, chociaż ja doraźnie coś wzięłam może raz przez te 2 tyg. ale mi lekarka wystawiła L4 na ten czas żebym się mogła na spokojnie "ogarnąć" w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, acherontia styx napisał:

Paro na początku brania rzeczywiście może podkręcić lęki. Ja jak włączałam paroksetynę to miałam tak nasilone lęki jakich nie miałam bez paro. U mnie pomogło zwiększenie dawki, ale około tych 2 tyg. na doraźnych ewentualnie trzeba się przemęczyć, chociaż ja doraźnie coś wzięłam może raz przez te 2 tyg. ale mi lekarka wystawiła L4 na ten czas żebym się mogła na spokojnie "ogarnąć" w domu.

Na kazdego inaczej dziala ,kiedy to w koncu zrozumiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to miałam już jakiś kryzys związany z lękami, byłam cały dzień dziwnie pobudzona i roztrzesiona, ale nie wzięłam żadnego benzo więc mogę powiedzieć, że to mój mały sukces. 

Najgorsze było wzmozone uczucie odrealnienia i tak jakbym była obok danej sytuacji.

 

A wy jak sie trzymacie zjadacze paro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mousey napisał:

A wy jak sie trzymacie zjadacze paro?

 

 wieloletni zjadacz paro , konsument psychotropów wszelakich,,,a powiem Wam Bracia i Siostry tak ,,, miaaaaanowicie  : trzymam sie paro jak inwalida laski , w dodatku laska markowa SEROXAT i tak samo podtrzymuje jak polskie góralskie laski z Zakopca (-; .

 Odlot taki ,,, zajefajna normalność bez lęków i galaretki w dupie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się obśmiałam, kocham Cię Kalebx 3 Gorliwy.Też się trzymam paro , a że kiepsko mi się śpi, to dostałam na noc Mirtę. Chciałam Nasen, ale , jak powiedziała, z dwojga złego lepsza mirta. To juz nic gorszego nie moze mnie spotkać? Insza lekarka , z gór skalistych orzekła, ze nie łączyłaby paro z pregą. Bądź tu mondry 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×