Skocz do zawartości
Nerwica.com

Velaxin er 75mg


misio34141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od półtora miesiąca biorę velaxin er 75mg z powodu podobno nerwicy lękowej, dużo stresu i tak mój organizm chyba się po prostu zbuntował że mam derealizacje takie odmóżdżenie w głowie, nie mam napadów lękowych itp. No i piszę w sprawie poradzenia się, czy jest to normalne że po nich czuje takie wyciszenie wewnętrzne, jestem zamulony i nie mam siły na nic, spać się chce cały czas, do tego czasami mam wahania nastroju gdzie wcześniej nie miałem czegoś takiego przed braniem tych leków, zmienić lek czy zostać jeszcze przy nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, misio34141 napisał:

Witam. Od półtora miesiąca biorę velaxin er 75mg z powodu podobno nerwicy lękowej, dużo stresu i tak mój organizm chyba się po prostu zbuntował że mam derealizacje takie odmóżdżenie w głowie, nie mam napadów lękowych itp. No i piszę w sprawie poradzenia się, czy jest to normalne że po nich czuje takie wyciszenie wewnętrzne, jestem zamulony i nie mam siły na nic, spać się chce cały czas, do tego czasami mam wahania nastroju gdzie wcześniej nie miałem czegoś takiego przed braniem tych leków, zmienić lek czy zostać jeszcze przy nim?

Półtora miesiąca może być za krótko by coś powiedzieć. Osobiście tego leku nie znam, brałam i biorę inny. Ale to prawda na początku mogą być takie objawy. Czasami trzeba dobrze dobrać dawkę, bądź zmienić na coś innego ale to tylko może zrobić Twój lekarz. Lekarze też są różni, osobiście miałam to nieszczęście że chodziłam do takiego który nie słuchał tego co mówię, miał swój zestaw leków którym leczył wszystkich. Po wielu latach w tym roku poszłam prywatnie do młodszego lekarza i pytał o leki, to jak mu podałam jeden z zestawów to od razu powiedział mi nazwisko tamtego lekarza 😉 więc czasami trzeba też zmienić lekarza. Ale na twoim miejscu po prostu jeszcze bym poczekała bo to stosunkowo krótki czas jest, do tego nie oszukujmy się pogoda też robi swoje i sporo osób teraz czuję się sennie itp. Zawsze też warto mówić o wszystkim lekarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×