Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam Pomocy !


Transwestyta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem normalnym spokojnym 28-latkiem , ale odkąd pamiętam mam całe życie depresję.. Mój ojciec był alkoholikiem...Ogólnie miałem ciężkie dzieciństwo. Nic mi w życiu nie wychodziło i nie wychodzi , nawet normalnej pracy nie mogę znaleźć (mam dochód pieniędzy , ale o tym później).
Potrzebuje porady od jakiegoś specjalisty co jest ze mną nie tak , bo jak byłem małym chłopcem pragnąłem być dziewczynką i tak zostało do tej pory.. Na codzień chodzę normalnie ubrany jak facet i nikt o niczym nie wie.. Pod spodem noszę damską bieliznę a w zaciszu się przebieram , ale żeby tego było mało spotykam się od jakiegoś roku ze starszymi Panami.. Ja mam 28lat a oni około 50-60lat. Do tej pory spotkałem się z pięcioma zupełnie mi obcymi mężczyznami i uprawiałem sex oralny bez zabezpieczenia za dodatkowe pieniądze.Mam silną depresję i tylko to mnie odstresowuje i uspakaja gdy oddaje swoje ciało obcej osobie.. Nie wiem jak z tym skończyć i przestać to robić , bo gdy tylko wzmaga się depresja to od razu mam życie gdzieś i umawiam się na spotkanie z jakimś obcym facetem poznanym na portalu erotycznym ponieważ taki posiadam.
Po pierwszym spotkaniu z klientem miałem wyrzuty sumienia a zarazem czułem podniecenie .. Jestem bardzo szczuply i nie mogę przytyć przez tą depresję , ale z jednej strony mi to odpowiada , bo czuję się sexowny a na dodatek zrobiłem sobie ostatnio kolczyk w pępku. Na spotkaniu w samochodzie u tego Pana jak uprawialiśmy sex oralny to skończyl mi w jamie ustnej i to połknąłem .. Nigdy się nie badałem i boję się to robić , ale ogólnie czuje się zdrowo i wyglądam , ale gorzej jest z moją psychika, bo wiem , że sam z tym nie skończę a boję się z kimś prywatnie w realu o tym porozmawiać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Transwestyta napisał:

Witam , jestem normalnym spokojnym 28-latkiem , ale odkąd pamiętam mam całe życie depresję.. Mój ojciec był alkoholikiem...Ogólnie miałem ciężkie dzieciństwo. Nic mi w życiu nie wychodziło i nie wychodzi , nawet normalnej pracy nie mogę znaleźć (mam dochód pieniędzy , ale o tym później).
Potrzebuje porady od jakiegoś specjalisty co jest ze mną nie tak , bo jak byłem małym chłopcem pragnąłem być dziewczynką i tak zostało do tej pory.. Na codzień chodzę normalnie ubrany jak facet i nikt o niczym nie wie.. Pod spodem noszę damską bieliznę a w zaciszu się przebieram , ale żeby tego było mało spotykam się od jakiegoś roku ze starszymi Panami.. Ja mam 28lat a oni około 50-60lat. Do tej pory spotkałem się z pięcioma zupełnie mi obcymi mężczyznami i uprawiałem sex oralny bez zabezpieczenia za dodatkowe pieniądze.Mam silną depresję i tylko to mnie odstresowuje i uspakaja gdy oddaje swoje ciało obcej osobie.. Nie wiem jak z tym skończyć i przestać to robić , bo gdy tylko wzmaga się depresja to od razu mam życie gdzieś i umawiam się na spotkanie z jakimś obcym facetem poznanym na portalu erotycznym ponieważ taki posiadam.
Po pierwszym spotkaniu z klientem miałem wyrzuty sumienia a zarazem czułem podniecenie .. Jestem bardzo szczuply i nie mogę przytyć przez tą depresję , ale z jednej strony mi to odpowiada , bo czuję się sexowny a na dodatek zrobiłem sobie ostatnio kolczyk w pępku. Na spotkaniu w samochodzie u tego Pana jak uprawialiśmy sex oralny to skończyl mi w jamie ustnej i to połknąłem .. Nigdy się nie badałem i boję się to robić , ale ogólnie czuje się zdrowo i wyglądam , ale gorzej jest z moją psychika, bo wiem , że sam z tym nie skończę a boję się z kimś prywatnie w realu o tym porozmawiać :(

I czego oczekujesz tutaj?tylko tego ze ktos przeczyta twoja historie i poklepie cie po plecach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lucy32 Droga Lucy, proszę, jeśli nie chcesz doradzić/spróbować doradzić, to nic nie pisz - po prostu odpuść.

 

@Transwestyta

Żeby nie było, nie jestem żadnym specjalistą także ostatecznie możesz uznać, że bredzę lub po prostu przeoczyć ten post.

 

Traumatyczne przeżycia niekoniecznie oznaczają, że ich główny bohater zachoruje na depresję.

Na pewno masz zaniżoną samoocenę, krytykując siebie nie wpływasz pozytywnie na swój stan, a wręcz go pogarszasz.

W jaki sposób wzmaga się ta depresja o której piszesz? Jak się wtedy czujesz?

 

Z mojej perspektywy jest to cholernie ciężki temat i tak jak słusznie zauważyłeś: najlepiej jeśli porozmawiasz ze specjalistą.

Możesz porozmawiać z psychologiem. Prawo zabrania mu opowiadania o swoich pacjentach i ich problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kawa Szatana napisał:

@Lucy32 Droga Lucy, proszę, jeśli nie chcesz doradzić/spróbować doradzić, to nic nie pisz - po prostu odpuść.

 

@Transwestyta

Żeby nie było, nie jestem żadnym specjalistą także ostatecznie możesz uznać, że bredzę lub po prostu przeoczyć ten post.

 

Traumatyczne przeżycia niekoniecznie oznaczają, że ich główny bohater zachoruje na depresję.

Na pewno masz zaniżoną samoocenę, krytykując siebie nie wpływasz pozytywnie na swój stan, a wręcz go pogarszasz.

W jaki sposób wzmaga się ta depresja o której piszesz? Jak się wtedy czujesz?

 

Z mojej perspektywy jest to cholernie ciężki temat i tak jak słusznie zauważyłeś: najlepiej jeśli porozmawiasz ze specjalistą.

Możesz porozmawiać z psychologiem. Prawo zabrania mu opowiadania o swoich pacjentach i ich problemach.

Depresja wzmaga się gdy czuje samotność i wtedy zaczynam się masturbować, bo jestem od tego uzależniony i po momencie spotykam się z jakimś facetem i wtedy zapominam o depresji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Transwestyta napisał:

Potrzebuje porady od jakiegoś specjalisty co jest ze mną nie tak

 

Tutaj nie ma specjalistów, więc nie traktuj tak naszych odpowiedzi. Po poradę trzeba udać się do psychologa, psychoterapeuty albo psychiatry.

 

4 godziny temu, Transwestyta napisał:

jak byłem małym chłopcem pragnąłem być dziewczynką i tak zostało do tej pory.. Na codzień chodzę normalnie ubrany jak facet i nikt o niczym nie wie.. Pod spodem noszę damską bieliznę a w zaciszu się przebieram

 

Czy to sprawia, że w jakiś sposób cierpisz? Wspominasz o tym, ale nie wiem z jakiego powodu. Czy Twoja depresja jest jakoś z tym związana?

 

4 godziny temu, Transwestyta napisał:

spotykam się od jakiegoś roku ze starszymi Panami.. Ja mam 28lat a oni około 50-60lat. Do tej pory spotkałem się z pięcioma zupełnie mi obcymi mężczyznami i uprawiałem sex oralny bez zabezpieczenia za dodatkowe pieniądze.Mam silną depresję i tylko to mnie odstresowuje i uspakaja gdy oddaje swoje ciało obcej osobie.. Nie wiem jak z tym skończyć i przestać to robić , bo gdy tylko wzmaga się depresja to od razu mam życie gdzieś i umawiam się na spotkanie z jakimś obcym facetem poznanym na portalu erotycznym ponieważ taki posiadam.
Po pierwszym spotkaniu z klientem miałem wyrzuty sumienia a zarazem czułem podniecenie ..

 

Wg mnie wygląda to tak, że używasz seksu, żeby zagłuszyć depresję. Jak myślisz, skąd to się bierze, że akurat w ten sposób radzisz sobie z depresją? Nie musisz odpowiadać, jeśli nie chcesz, po prostu przemyśl to sobie.

 

Masz jakieś inne źródło dochodu?

 

4 godziny temu, Transwestyta napisał:

Na spotkaniu w samochodzie u tego Pana jak uprawialiśmy sex oralny to skończyl mi w jamie ustnej i to połknąłem .. Nigdy się nie badałem i boję się to robić , ale ogólnie czuje się zdrowo i wyglądam

 

Ale powinieneś się zbadać. Seks bez zabezpieczenia z obcymi osobami, czy to penetracyjny czy oralny, jest niebezpieczny. A chorób przenoszonych drogą płciową jest dużo i dają różne objawy. Za większość badań trzeba zapłacić, niestety. Niektóre testy można kupić w aptece. Na HIV robią też testy za darmo, tu masz listę miejsc: https://aids.gov.pl/pkd Na przyszłość nie uprawiaj seksu bez prezerwatywy. I najlepiej zaopatrz się w PrEP (jeśli nie wiesz, co to, to poczytaj tą stronę, najlepiej w całości: http://prep.edu.pl ).

 

4 godziny temu, Transwestyta napisał:

gorzej jest z moją psychika, bo wiem , że sam z tym nie skończę a boję się z kimś prywatnie w realu o tym porozmawiać :(

 

Rozumiem, że to trudne, ale widać, że potrzebna Ci pomoc. Trzeba poszukać właściwego specjalisty, który ma wiedzę i nie wyśmieje Cię za seks-pracę czy crossdressowanie. Są tacy. Gdzie mieszkasz?

 

Wiem, że istnieją jakieś darmowe konsultacje online u psychologów dla osób LGBT+, może to byłby dobry pomysł na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×