Skocz do zawartości
Nerwica.com

Muzyka z Diabelskich Czeluści


Kawa Szatana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

@Priscilla_126 Mam nadzieję, że się nie obrazisz za "kradzież" pomysłu na temat. 🙂 @Szczebiotka Jest ciekawa, czy lubię każdy gatunek muzyki, a ja pomyślałem, że może warto to zweryfikować, gdyż uważam, że tak - lubię wszystkie, ale nie każdy utwór.

 

W temacie będę wrzucał każdą muzykę, którą uznam, że warto się podzielić, przy czym będę się starał żonglować gatunkami tj. raz wrzucę np. pop, a innym np. coś z metalu, czy country. Na chwilę obecną uważam, że wyzwaniem dla mnie może być przede wszystkim jeden gatunek... disco polo. Może znajdę listę z wszystkimi gatunkami i będę jechał po prostu w dół? Chyba tak zrobię.

 

Na razie nie bardzo mam czas szperać w sieci, a zatem wrzucę coś, co znam:

Gatunek: muzyka alternatywna, Heavy Metal

 

 

Miłego dzionka Wszystkim!

 

btw. @Priscilla_126 Na czasie posprawdzam Twoje kawałki, gdyż myślę, że mogę odkryć coś ciekawego. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kawa Szatana napisał:

Dzień dobry,

@Priscilla_126 Mam nadzieję, że się nie obrazisz za "kradzież" pomysłu na temat. 🙂 @Szczebiotka Jest ciekawa, czy lubię każdy gatunek muzyki, a ja pomyślałem, że może warto to zweryfikować, gdyż uważam, że tak - lubię wszystkie, ale nie każdy utwór.

 

W temacie będę wrzucał każdą muzykę, którą uznam, że warto się podzielić, przy czym będę się starał żonglować gatunkami tj. raz wrzucę np. pop, a innym np. coś z metalu, czy country. Na chwilę obecną uważam, że wyzwaniem dla mnie może być przede wszystkim jeden gatunek... disco polo. Może znajdę listę z wszystkimi gatunkami i będę jechał po prostu w dół? Chyba tak zrobię.

 

Na razie nie bardzo mam czas szperać w sieci, a zatem wrzucę coś, co znam:

Gatunek: muzyka alternatywna, Heavy Metal

 

 

Miłego dzionka Wszystkim!

 

btw. @Priscilla_126 Na czasie posprawdzam Twoje kawałki, gdyż myślę, że mogę odkryć coś ciekawego. 🙂

He he. Ja lubię metal i rock. To takie główne gatunki w których siedzę, dlatego zastanawiam się czy faktycznie lubisz każdy gatunek 😉 ale jeśli np spodoba mi się coś z innego gatunku to też słucham. Np kiedyś fobic podrzucił mi kilka kawałków z których wybrałam sobie niektóre i słucham. 

Ja jakoś nie mogę się odnieść w disco polo 😅 to chyba jedyny gatunek którego nie lubię🤪 

Lubię za to właśnie stare utwory rocka i metalu.

Będę tu zaglądać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka Z Disco Polo mam tak, że nie słucham świadomie tj. nie budzę się danego dnia i nie myślę "hej, ale mam ochotę na Zenka", a potem nie lecę ze słowami i nie śpiewam "przez twe oczy, twe oczy zielone...", ale i tak jakieś kawałki znam i czasami nucę. Być może lubię, ale trochę wstyd się przyznać? Może tak być. Następny track, który tutaj umieszczę, postaram się, aby to było Disco Polo 😜

 

ps. Świetny avatar!

 

Pop (acappella)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kawa Szatana napisał:

"przez twe oczy, twe oczy zielone...",

Dzięki, teraz będzie mi to po głowie ciągle chodzić 😜 

Też znam kilka bo minusem tej muzyki jest to że szybko zapada ci w pamięci😅 

10 minut temu, Kawa Szatana napisał:

ps. Świetny avatar!

A dziękować 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" You only get one life
And every time you lookin' at yours
You feel like everything you have is a waste!
And the problem and the reason you could never fill a hole in your life
Is because you were never awake"

 

 

 

"I'm paralyzed, I'm scared to live, but I'm scared to die

And if life is pain, then I buried mine
A long time ago, but it's still alive
And it's taking over me, where am I?
I wanna feel something, I'm numb inside
But I don't feel nothing, I wonder why
I'm in the race of life and time passed by"
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×