Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Nie wyspałam się 😏 dzisiaj znowu cały dzień biegania przede mną i załatwiania różnych rzeczy, w tym wizyty dzieci u psychiatry. Chciałam moją najmłodszą umówić też to mi powiedziano że już w styczniu nie mieli wolnych terminów do pani doktor 😱 no cóż będę musiałam szukać prywatnie chociaż podobno też są bardzo długie kolejki, ale muszę to zrobić 😏 

U mnie zima na całego, biało i mróz 🥶 mogło by się już skończyć bo nie mam czym palić 😏 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał:

już w styczniu nie mieli wolnych terminów do pani doktor

Na ten rok już nie mieli terminów?

 

Ja chodze do lekarza co cztery miesiące to jest trzy razy do roku. A tu czasem przydałoby się iść nawet co tydzień, dwa. Przynajmniej powinno być tak że do psychiatry można by było iść dwanaście razy do roku.

 

Witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szczebiotka napisał:

U mnie zima na całego, biało i mróz 🥶 

Zazdroszczę.......

 

1 minutę temu, Wirginia Zachodnia napisał:

💐kwiaty na dzień kobiet kupione

U mnie tez w tym roku tak że sama sobie kupię :D:D:D ups, jak w tej piosence?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Jurecki napisał:

Na ten rok już nie mieli terminów?

 

Ja chodze do lekarza co cztery miesiące to jest trzy razy do roku. A tu czasem przydałoby się iść nawet co tydzień, dwa. Przynajmniej powinno być tak że do psychiatry można by było iść dwanaście razy do roku.

 

Witam

Bo dla dzieci jest brak lekarzy psychiatrów, a muszę iść z małą bo ma podejrzenie autyzmu. Jej bracia mają zespół Aspergera, siostra upośledzenie lekkie ( ale to przez poród). 

Jak dzwoniłam z dwa tyg temu to mi powiedziała babka że w styczniu kazali ludziom dzwonić bo wtedy wiedzieli jak mogą zapisać, to moment miejsc nie było. Dzisiaj młodszy syn miał wizytę i starsza córka i nie można było ich umówić na następną wizytę. Mamy dzwonić pod koniec roku albo od razu w styczniu🤨 szok. A psychiatra dziecięcy u nas bierze prywatnie 250 zł 🤨 plus do tego kasa jeśli chcesz zaświadczenie od lekarza z diagnozą 🤦 

Ja sama chodzę prywatnie do lekarza bo ciężko na NFZ się dostać, po za tym prywatnie mam niemal od ręki wizytę a płace 170 zł. Fakt że teraz już lekarz mnie nie chce widzieć, chyba że coś by się działo albo bym chciała przyjść porozmawiać bądź leki odstawić ale jak sam mówił raczej leków już nie odstawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2023 o 11:45, Szczebiotka napisał:

Podpis, ma strasznie długi i trochę wkurza to bo trzeba scrolować 🤪

Przesz można ukryć sygnaturę danego użytkownika :D ja to od razu zrobiłam jak pojawiła się litania w podpisie i problem ze scrollowaniem solved :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jurecki napisał:

Ja chodze do lekarza co cztery miesiące to jest trzy razy do roku. A tu czasem przydałoby się iść nawet co tydzień, dwa. Przynajmniej powinno być tak że do psychiatry można by było iść dwanaście razy do roku.

Ja chodzę średnio co 2-3 miesiące, czasami nawet rzadziej, ale ja mam poza wizytami bezproblemowy kontakt z lekarką. Jak mi leku zabraknie to piszę smsa i jeśli nie jest poza Polską to mam receptę tego samego dnia, a często po 5 minutach, jak coś się dzieje to też reagujemy na bieżąco ;) fakt, że płacę za wizytę 150zł (a to i tak o 100 mniej niż u niej w cenniku :hide:), ale dla takiego komfortu warto, moim zdaniem przynajmniej.

 

A lepiej z terminami nie będzie, pandemia zebrała swoje żniwo. U mojej lekarki, mimo, że do najtańszych nie należy termin oczekiwania to minimum miesiąc, mimo, że przyjmuje prawie, że codziennie i czasami nawet w soboty. Na pierwszą wizytę jeszcze dłużej. Chętnych do zostania psychiatrami też nie ma zbyt wielu. Inna sprawa, że trafić na dobrego psychiatrę to też czasami trzeba się naszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.... chciałbym się tylko dowiedzieć co to za grupeny się tworzą?! Ja nie wiem czy na to jest jakaś zgoda ? Formalnie Państwo do załatwili? Byli w okienku nr 24 na 5 piętrze i pobrali formularz? Poszli z nim do okienka 47 na piętro 8? Ja nie wiem.. No nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dryagan napisał:

Kochanym Dziewczynom i Kobietkom Forumowym w dniu ich święta - bądźcie zdrowe i szczęśliwe, niech wszelkie troski znikną z Waszej ścieżki życia... Przytulam wirtualnie wszystkie z Was i każdą z osobna 😘

Dziękuję. Buziaczki dla Ciebie. 😘

 

Heja,

No to drogie Babeczki wszystkiego dobrego Nam życzę, abyśmy były piękne, młode i zawsze uśmiechnięte. Potrójne całuski ode mnie. 😘😘😘

 

Wybaczcie, że tak zniknęłam wczoraj bez pożegnania, ale musiałam załatwić parę ważnych spraw.

 

14 minut temu, Illi napisał:

Dzień dobry wszystkim.... chciałbym się tylko dowiedzieć co to za grupeny się tworzą?! Ja nie wiem czy na to jest jakaś zgoda ? Formalnie Państwo do załatwili? Byli w okienku nr 24 na 5 piętrze i pobrali formularz? Poszli z nim do okienka 47 na piętro 8? Ja nie wiem.. No nie wiem...

Byliśmy całą grupą, ale Pani Zosia (sprzątaczka) nas odesłała, bo zamknięte to się wróciliśmy. Zresztą, co tam jakieś papiery, miłość nie potrzebuje papierów. Kochamy się - to jest najważniejsze. Grupa cały czas jest otwarta, także zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kawa Szatana napisał:

Jedynie drobne poprawki tu i ówdzie. W głębi ducha zawsze byłam kobietą. Dzisiaj doszłam do wniosku, że koniec z ukrywaniem się! Chcę być wolna i czuje się świetnie!

Oki, akceptuję to. Każdy ma prawo być kim chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×