Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, nikt istotny napisał:

Mogłem zostać lekarzem,

🙂

 Ginekologiem, bo rece zawsze w cieplym 😀

 

35 minut temu, Sayurii napisał:

Dzień dobry i na chwilę obecną słoneczny. Mimo śniegu i ciemnych chmur. 🤗

 

Jak tam wasze samopoczucie?

 

 

Mimo 4,5 h jest niezle, wlasnie kupiłem garnek do bigosu bagatela 270 zł wczoraj za 400 koszulek 4f-a , z tej wypłaty jeszcze poszło na ksiazki 50 zl i ponczo 120 zl na ten miesiac dosyc shoppingu, jak ja lubie shopping 😁😍😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sayurii napisał:

@neonMówi mi dalej tak o bigosie 😁 aczkolwiek i tak najlepszy robi mój tata :P 

 

O co ciekawego z książek kupiłeś? 

 

Ja kupiłam markery do malowania, tak się eksyctowałam, przyszły i co? Leżą czekają aż weny dostanę. 😅

 

 

Idzie wiosna, to moze i pojawi sie zapał 🌞

ale ksiazki tez beda leżec, i to juz bedzie 5 w kolejce, kupuje jak mi sie spodoba jakis tytuł albo ktos zarekomenduje i czekaja jak bede mial wiecej czasu.

 

Teraz kupilem Viktora Franka "Człowiek w poszukiwaniu sensu" i "dar terapii" Irvina Yaloma

 

1 godzinę temu, Dalja napisał:

o boziu 😂😂😂 dobre

 

😜😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, neon napisał:

wlasnie kupiłem garnek do bigosu bagatela 270 zł wczoraj za 400 koszulek 4f-a , z tej wypłaty jeszcze poszło na ksiazki 50 zl i ponczo 120 zl na ten miesiac dosyc shoppingu, jak ja lubie shopping 😁😍😜

 

Shopping uzależnia. Ja też tak się wyprztykałam z hajsu ostatnio, bo mi się zachciało nowych ubrań i rzeczy potrzebnych do mojego hobby. Do tego ta cholerna inflacja pożera pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, initium napisał:

 

Shopping uzależnia. Ja też tak się wyprztykałam z hajsu ostatnio, bo mi się zachciało nowych ubrań i rzeczy potrzebnych do mojego hobby. Do tego ta cholerna inflacja pożera pieniądze.

 

U mnie nie występuje kompulsywne kupowanie, zdarzaja mi sie takie strzały ze kupie wiecej, ale zaraz włacza mi sie czerwona lampka. Zreszta kupuje rzeczy potrzebne, nie zyje ponad stan, a jak przesadzam to włącza mi sie czerwona lampka.

 

11 godzin temu, nikt istotny napisał:

Że musiały nam się trafić tzw. ciekawe czasy...

I bezsenność ;)

 

Bezsenność, uwielbiam 😍😭

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nikt istotny napisał:

@neon Ja za nią nie przepadam. No chyba, że jest dużo pracy do zrobienia. ;)

 

Pisałem z nutką ironii 😉 mi komplikuje strasznie zycie, dzisiaj spałem 5,5h gdzie moje minimum to 7,5 a jeszcze mam wolne, mniej stresu. Od srody nazad arbaiht mah frai i pewnie pogłebienie bezsenność i powrot do cuksów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nikt istotny napisał:

@neon Zero. Kiedyś czytałem albo pracowałem, ale wiek już nie ten i niewyspanie mi obniża koncentrację od razu.

 

Nooo koncentracja siada, motywacja na dnie, samopoczucie szkoda gadać. Dzieki Bogu są jeszcze prochy,bo od samej bezsenność juz dawno palnąłbym sobie w łepetynke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×