Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Szczebiotka napisał:

Jaki lek bierzesz? 

Na tygodniu Medikinet a weekendy wolne od tego. Teraz będę brał Bioxetin od jutra.

 

Przyszedł wieczór i tak codziennie wieczorami smutek na przemian z niepokojem  i a nie kiedy z wkur**** bez powodu. Ja to nie wiem jak długo się będę jeszcze męczył bo mam serdecznie wszystkiego już dosyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, spidi napisał:

Po powrocie psycholog,terapeuta no i kurator xD

 

Niegrzeczny 😅 

10 minut temu, mateuszwp napisał:

Na tygodniu Medikinet a weekendy wolne od tego. Teraz będę brał Bioxetin od jutra.

 

Przyszedł wieczór i tak codziennie wieczorami smutek na przemian z niepokojem  i a nie kiedy z wkur**** bez powodu. Ja to nie wiem jak długo się będę jeszcze męczył bo mam serdecznie wszystkiego już dosyć.

Nie znam ich. Ale co do leków to czasami serio ciężko dobrać. Ja od lipca się męczę i jeszcze nie jest do końca ok, a miałam tak jak ty, szczególnie właśnie wieczorami i rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie grzeczny hmm kuratora i tak mam do marca jak i pszychoterapeute od picia a psychiatra od wypisania moich leków na pół roku :D 

 

 

Mateusz 1 lek to od razu mozesz wyrzucić a 2 fluo trzeba brać min 3 miechy żeby zatrybiło i to 0 alko bo wracasz na start

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spidi masz szczęście, że to off topic, bo dostałbyś osta za coś takiego. Nie doradzamy na Forum ani dawek ani leków [patrz: Regulamin] i nie ma w tym względzie dyskusji, zwłaszcza z moderatorem. Wiele osób ma tu duży staż w przyjmowaniu leków, można się podzielić zatem swoimi doświadczeniami, ale nie zalecać, co kto ma brać czy nie brać. Pamiętaj, że leki na każdego mogą działać inaczej, każdy też boryka się z różnymi problemami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spidi napisał:

Nie czytałem regulaminu,mój błąd przepraszam 

Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. W teorii zaakceptowałeś regulamin, więc biegiem się zapoznać dokładnie. 

 

@mateuszwp ADHD ? medikinet w jakiej dawce? Zawsze mnie fascynuje ten lek. 

 

Witam się z Państwem 🙂

Ostatnio brak sił wieczorami, czas ucieka w zawrotnym tempie. Z tego powodu jest mnie dużo mniej tutaj. Mam nadzieję, że wydłużający się dzień doda mi energii wieczorami. Obecnie godzina 20 dla mnie to czas do łóżka 🙂

 

Jak Wam mija początek roku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Illi napisał:

Jak Wam mija początek roku? 

Jako tako- po japońsko tu moja ulubiona odpowiedz czasami gdy nie wiem co rzec :D Jednak trochę humoru mi wraca wiec progres?

Jutro wyjeżdżam na ferie...to może dlatego.

 

 

Godzinę temu, Illi napisał:

W teorii zaakceptowałeś regulamin, więc biegiem się zapoznać dokładnie. 

@spidi słuchaj Pani admin bo następnym razem będzie biczowanko :yeah::papa::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Illi napisał:

 

@mateuszwp ADHD ? medikinet w jakiej dawce? Zawsze mnie fascynuje ten lek. 

Brak ADHD. Lek został mi zapisany, żeby podniósł mnie z łóżka bo całe dnie potrafilem przeleżeć, miałem problemy z higieną i ogólnym brakiem chęci do dosłownie czego kolwiek, brak koncentracji i pamięci, a nie powiem że po tym leku nie tyle co czuje się szczęśliwszy co postawiony na nogi, że "muszę coś zrobić bo nie chce przeleżeć całe życie w łóżku". Łatwiej mi się skoncentrować i pochwalę się, że moją pasją są komputery i od nie dawna jak zacząłem brać ten lek to i zacząłem włączać komputer od baaardzo dłuższego czasu. Mam nadzieję, że Fluoksetyna zaskoczy to w ogóle będę happy i w końcu podejmę jakąś pracę bo póki co mam lęk przed pracą i przed wszystkim.

 

38 minut temu, Dryagan napisał:

Mogę powiedzieć tylko jedno, że mija 😞 

Dzień dobry Wszystkim Forumowiczom. Miłej niedzieli życzę

Miłej niedzieli.

 

14 godzin temu, spidi napisał:

Mateusz 1 lek to od razu mozesz wyrzucić a 2 fluo trzeba brać min 3 miechy żeby zatrybiło i to 0 alko bo wracasz na start

 

Wyrzucić nie da rady, bo jak to by wyrzucić pieniądze już niech lepiej odłożyć :D . Brałem fevarin kilka miesięcy i na nich działało a na mnie w ogóle, więc może fluoksetyna zatrybi a z tego co czytałem potrafiła szybciej zatrybić ale co inna głowa to inne działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spidi napisał:

Przeczytałem regulamin,Ja od 5 na nogach (w Dubaju była by 8 ) Jakoś nie mogę sie przestawić 

Gites...regulamin to u nas świętość ;)

Dubaj- nawet nie marzę, że kiedyś pojadę. Wrzuć jeszcze jakieś fotki z tego innego świata i daj ponieść fantazji...:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mateuszwp napisał:

Wyrzucić nie da rady, bo jak to by wyrzucić pieniądze już niech lepiej odłożyć :D

Lepiej nic nie odkładaj na półkę chyba, że Twój lekarz tak każe ;)

 

7 minut temu, mateuszwp napisał:

Może znacie/polecicie jakąś fajną książkę o psychologii lub o innej tematyce żeby jakoś zająć sobie głowe bo szczerze to lepsze by było niż patrzenie sie w sufit :D 

Sufitowanie  znany mi objaw...a może tak jakaś gimnastyka poranna tzn w domyśle poprodukuj endorfiny ;)

 

Kupiłam w herbaciarni herbatę o nazwie "Eliksir szczęścia" ;) Trochę działa ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, spidi napisał:

Jakiś błąd wyskakuje a zdjęcia ważą do 5mb Bana dostałem czy co 😐

Nie dostałeś oczywiście ;) Zdjęcia wg regulaminu mają waży do 5 mb ale pokombinuj co jest nie tak. 

 

Mała rada...jeżeli odpowiadasz komuś warto stosować cytowanie albo bezpośredni zwrot poprzez użycie nika i dołączeniu na początku @. Np @spidi i już  leci Ci powiadomienie, że do Ciebie piszę ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Melodiaa napisał:

Jutro wyjeżdżam na ferie...to może dlatego.

 

przyjeżdżasz do mnie w końcu? :D

 

@mateuszwp dość niespotykane jest przepisywanie MPH na deprę. W teorii jednym z przeciwskazań jest silna depresja. Grunt, że coś tam pomógł. A jaka dawka? 

 

@spidi bana nie dostałeś, pojawiłoby się info na ten temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Melodiaa napisał:

 

Kupiłam w herbaciarni herbatę o nazwie "Eliksir szczęścia" ;) Trochę działa ;)

 

Właśnie poczytałem o tej herbacie i wydaje sie bardzo interesująca. Na pewno spróbuje. Dzięki za propozycję. 

 

U mnie powoli po śniegu. Tak rozmyślam, że z jednej strony po co to było odśnieżać z drugiej chociaż człowiek coś pomachał łopatą i nie leżał. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Illi napisał:

 

@mateuszwp dość niespotykane jest przepisywanie MPH na deprę. W teorii jednym z przeciwskazań jest silna depresja. Grunt, że coś tam pomógł. A jaka dawka?  

Poczytałem o MPH, że w depresji może ją "pogłębiać" ale po bardzo długich rozmowach z lekarzem (wypytywał się o wszystko o serducho itp.) stwierdził, że możemy spróbować pod warunkiem częstych wizyt, żeby kontrolować to i zobaczyć czy wyrwie mnie z łóżka no i szczerze chyba to pomaga. Trochę słabo jest wieczorami, jak przestaje działać ale przynajmniej jestem "żywy" w ciągu dnia. Biorę Medikinet CR 10 Mg.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×