Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Coś czuję, że to nie jest miejsce dla mnie, ale pozwolę się wtrącić.

Odkąd miesiąc temu się rozchorowałem, przestałem pić kawę ☕ zbrzydła mi po prostu, za to nadrabiam jak nigdy gorącą herbatą. To taka ciekawostka na mój temat, gdyby jakimś cudem kogoś to interesowało :D

 

Co do pogody natomiast:

tyle.jpg.a1659fec2d265ccfda8e518d8ddd09db.jpg

332755983_niegunapadao.thumb.jpg.74d2a6c86bdc258fc71ffb7bf9a6988f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fobic napisał:

Dzień dobry. Coś czuję, że to nie jest miejsce dla mnie, ale pozwolę się wtrącić.

Odkąd miesiąc temu się rozchorowałem, przestałem pić kawę ☕ zbrzydła mi po prostu, za to nadrabiam jak nigdy gorącą herbatą. To taka ciekawostka na mój temat, gdyby jakimś cudem kogoś to interesowało :D

 

Co do pogody natomiast:

tyle.jpg.a1659fec2d265ccfda8e518d8ddd09db.jpg

332755983_niegunapadao.thumb.jpg.74d2a6c86bdc258fc71ffb7bf9a6988f.jpg

I kto teraz będzie pił kawę ze mną 🤔 

Ha teraz pije melisę z pomarańczą. Już dwie kawy za mną. Śniegu u mnie nie ma i niech tak zostanie. 

Dzisiaj podobno ostrzeżenie meteo jest, szczególnie na południe kraju gdzie ma być mróz nawet do minus 19 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jurecki napisał:

hej;)

A Hej 🙂 

9 minut temu, Jurecki napisał:

liściastej herbaty

Zwykłej? Ja nie lubię zwykłej herbaty 🤢 dla mnie zawsze była kawa. Ale lubię pić zioła, albo herbaty typu hibiskus, Róża, Pigwa i inne smakowe, najlepiej właśnie takie do parzenia liściaste bo w torebkach mi nie smakują. Miętę, czarny bez, skrzyp i kilka innych zbieram sama i suszę 🤪 takie moje małe zboczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szczebiotka napisał:

Ha ha ha. Byle by zwolnienia nie było 🤪😅 resztę przeżyjesz 😉

Potencjalne zwolnienie mnie obleci, tym bardziej, że znalezienie nowej pracy zajmie mi max tydzień😁 uroki pracy w zawodzie deficytowym 😅 a dwa, że zwalniając mnie, szefowa sobie zrobi problem większy niż mi, bo i tak ma za mało ludzi. A bunt będzie trwał dopóki nie osiągnę tego co chce🤷‍♀️ daje czas do końca stycznia, jak nie to sama się zwolnię. Ona chyba myślała i nadal myśli, że mi przejdzie - niestety, jak przez tydzień mi nie przeszło to już praktycznie nie ma szans na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, acherontia styx napisał:

Potencjalne zwolnienie mnie obleci, tym bardziej, że znalezienie nowej pracy zajmie mi max tydzień😁 uroki pracy w zawodzie deficytowym 😅 a dwa, że zwalniając mnie, szefowa sobie zrobi problem większy niż mi, bo i tak ma za mało ludzi. A bunt będzie trwał dopóki nie osiągnę tego co chce🤷‍♀️ daje czas do końca stycznia, jak nie to sama się zwolnię. 

Szczęściara! masz ten komfort, że nie musisz się bać zwolnienia. Ja to sobie pozwalam jedynie na taki bunt, że nie pójdę na spęd opłatkowy pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fobic napisał:

Dzień dobry. Coś czuję, że to nie jest miejsce dla mnie, ale pozwolę się wtrącić.

Odkąd miesiąc temu się rozchorowałem, przestałem pić kawę ☕ zbrzydła mi po prostu, za to nadrabiam jak nigdy gorącą herbatą. To taka ciekawostka na mój temat, gdyby jakimś cudem kogoś to interesowało :D

 

Co do pogody natomiast:

tyle.jpg.a1659fec2d265ccfda8e518d8ddd09db.jpg

 

@Fobic zrobiłeś mi dzień tym memem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jurecki napisał:

Podoba mi się. Myślę że to fajne zboczenie. Sam trochę zbierałem ale myślę że aż tak zboczony jak Ty to nie jestem :D

No pewnie ciężko by było 😅 chociaż w tym roku mógłbyś mnie w tym pokonać😉 bo ja "umierałam" i jedyne co zebrałam to kwiaty czarnego bzu dla siebie, siostry i mamy. Za to siostra mi w tym roku zabrała miętę a nawet przywiozła sadzonki, lipę która zebrała i pigwę 🥲 więc mnie trochę uratowała. A no i tylko zrobiłam jeszcze soki z czarnego bzu. A no tak i trochę wrotyczu zebrałam 😇 w końcu znalazłam niedaleko domu 😁 na szczęście mieszkam wśród samych pól więc jest ok. W przyszłym roku jak będzie ok to na bank będę zbierać na nowo wszystko. Kiedyś miałam tak że na domu i w domu wisiały wszędzie zioła i się suszyły niczym u jakiejś wiedźmy 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jurecki napisał:

@Szczebiotka to jest piękne chodzić po lasach, łąkach i coś zbierać. Lube takie coś.

Ja też 🥰 a już szczególnie jak są grzyby to mogła bym do domu nie wracać 😅 

31 minut temu, Dryagan napisał:

Ja też już po kawie, ale do łóżka wrócić nie mogę, bo muszę pracować. Dobrze, że w domu, bo przeziębiony. Czuję się wrednie, ale terminy!

Poleżę za ciebie 😅 

Długo cię trzyma. Ja jeszcze trochę tak nijak się czuje. Ale niedługo trzeba będzie wstać i wziąć się za porządki, nie lubię tego🤪 

Zdrowia i miłej pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 04:01, Dryagan napisał:

Szczęściara! masz ten komfort, że nie musisz się bać zwolnienia. Ja to sobie pozwalam jedynie na taki bunt, że nie pójdę na spęd opłatkowy pracowników.

Ja i tak chce zmienić pracę i iść bardziej w kierunku badań klinicznych lub pharmacovigilance, z tym, że mi się nie pali ;)  teraz zresztą bieda nawet z ogłoszeniami. W styczniu/lutym się pewnie więcej pojawi.

 

Tak w ogóle to dzień dobry 🙂 

ja już z pracy nadaję z kawą :D dzisiaj to byle ogarnąć robotę i przeżyć spotkanie świąteczne 😕 

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 11:17, Szczebiotka napisał:

Ha ha ha. Byle by zwolnienia nie było 🤪😅 resztę przeżyjesz 😉

Dzisiaj nie było słowa na temat mojego buntu, ale w piątek mam przyjść na dywanik 😄 w razie wu, po dywaniku od razu jadę na rozmowę kwalifikacyjną w jednej placówce 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×