Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejki do psychologów/psychoterapeutów to jedno, ale też trudno znaleźć takiego, który specjalizuje się i robi to skutecznie ! w odniesieniu do nerwicy natręctw (najlepiej w nurcie behawioralno-poznawczym). Mówię o takiej silnej nerwicy natręctw, a nie tylko sprawdzaniu kilka razy, czy jest zakręcony gaz (co oczywiście też może być bardzo uciążliwe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Yennefer napisał:

Kolejki do psychologów/psychoterapeutów to jedno, ale też trudno znaleźć takiego, który specjalizuje się i robi to skutecznie ! w odniesieniu do nerwicy natręctw (najlepiej w nurcie behawioralno-poznawczym).

Ja akurat nurt poznawczo - behawioralny uważam za takie trochę "tresowanie pieska" i on się super sprawdza w przypadku lęków, ale jeśli chodzi o NN, to wybrałabym inny nurt, bo p-b też dość powierzchownie traktuje problemy. To już prędzej wybrałabym terapię schematu lub nurt integratywny.

Psychodynamicznej, której jestem fanką, akurat nie, bo dla osób z NN z różnych względów psychodynamiczna jest nie do przejścia, przez co okazuje się nie skuteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nocnie 🙂 🥂🥀🤗

 

Przez jakiś czas mnie nie było, bo pomagałam znajomemu z jego forum, na którym jestem. Miałam spory zapiernicz :D A przy tym miałam też większe napięcie jakieś przez te dni 😕 Więc jestem dopiero teraz, i się z tego cieszę, że znowu z Wami piszę 🙂

 

Ten mój znajomy za moją dużą pomoc przy jego forum przelał mi trochę kaski, w międzyczasie też przyszło wyrównanie pielęgnacyjnego za kilka miesięcy, więc trochę poszalałam z zakupami netowymi ;D Wybaczcie, że tyle piszę o tych zakupach, ale się z tego mega cieszę 🥳 A i też to jest dobry sposób na poprawę nastroju po stresie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Priscilla_126 napisał:

Wybaczcie, że tyle piszę o tych zakupach, ale się z tego mega cieszę 🥳 A i też to jest dobry sposób na poprawę nastroju po stresie 🙂

Jeśli Ci to sprawia przyjemność i przy okazji nie bierzesz kredytów to oczywiście super pomysł na poprawę nastroju. Oczywiście byle nie przesadzić. 

Miłego dnia Państwu życzę i zaraz uciekam do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

 

W końcu wolne 🙂 To już koniec listopada? Nie nadążam za upływem czasu...

17 godzin temu, Dryagan napisał:

Zapomniałem dodać, że znalezienie osoby chętnej do współpracy psychologicznej to zasługa naszych niezawodnych @Melodiaa i @Illi, za co podziękowanie serdeczne

Cenne jest to, że udało się spotkać osoby które chcą wspomagać forum i użytkowników 🙂

Możemy dzielić się własnym doświadczeniem ale profesjonalne porady do duże wsparcie dla naszego forum 💪

Wszystko w trosce i dobro dla osób potrzebujących pomocy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dryagan napisał:

Jeśli Ci to sprawia przyjemność i przy okazji nie bierzesz kredytów to oczywiście super pomysł na poprawę nastroju. Oczywiście byle nie przesadzić.

 

Trochę sobie tym wynagradzam różne rzeczy, ale nigdy nie ponad stan, więc git 🙂

 

 

Witkacy, życzę Wam kochani pięknego dzionka 🍹🌸😗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Priscilla_126 napisał:

 

Trochę sobie tym wynagradzam różne rzeczy, ale nigdy nie ponad stan, więc git 🙂

 

 

Witkacy, życzę Wam kochani pięknego dzionka 🍹🌸😗

Dbanie o siebie jest ważne a  porozpieszczać siebie czasem nawet trzeba jeżeli w granicach rozsądku.

 

Dobrego i Tobie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dryagan napisał:

@Lusesita Dolores pożegnała się... A właściwie pożegnali, bo Exodus też odszedł. Zaczynają nowe życie bez Forum. Świadoma decyzja...

Wielka szkoda.

Ja jestem na forum od października 2011 roku i Lilith była tu zawsze. Szkoda🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jurecki napisał:

@Lusesita Dolores jesteś, myślałem co z Tobą i gdzie się podziewasz?

Długo nie było Cię na forum.

Zmieniałam pracę 2 razy i nie miałam siły na internet. Bo było tylko spanie,praca,spanie,praca.........

Przeczytałam dziś Twoją wiadomość z września. Tu ci odpisze. Lekarz zalecił brać pregabaline rano 2 razy po 50 mg i na wieczór 2 razy po 50 mg ale źle się czuję na takich dawkach i biorę rano i wieczorem raz po 50 mg a Ty bierzesz pregabaline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

 

44 minuty temu, Szczebiotka napisał:

Mi jak zwykle ostatnio chce się spać 😅

Lec i pośpij jeszcze będę czuwać nad tym miejscem 😉

U mnie już po kawie więc dzień otwarty. 

Samopoczucie w miarę i spoglądam z nadzieją w przyszłość... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×