Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj czuję się dziwnie. Pomijam fakt że nadal bolą mnie plecy, to od wczoraj wieczora znowu mam jakieś jazdy z głową, z lewej strony. Nie boli mnie ale mam takie dziwne uczucie którego nie umiem opisać, czasami mam wrażenie że umieram ( jak zawsze), i czuję lekki niepokój. Być może też przez zmianę pogody bo dzisiaj był mróz u nas. Sama już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, grz napisał:

Tak- mój obecny zestaw leków Bioxetin, Symparol i Ketrel .

Nie wiem co robić, ale takie dziwne myśli/sampoczucie mam, że szok.

 

Ehh. Czyli lecisz od nowa. Niestety będziesz się męczyć na początku, to jest najgorszy okres jaki może być czyli początek bądź zmiany leków. Ja ogólnie dziwnie czułam się po sympramol ( reszty leków nie znam, tzn znam tylko z nazwy więc się nie odniose do nich). Mi sympramol lekarz dał żeby ratować się na początku brania paro, miał mnie wyciszać szybko przy atakach paniki. Działał na mnie tak że czułam się jak pijana, nie mogłam chodzić bo rzucało mnie na ściany, ból głowy katastrofa, natłok dziwnych myśli, wrażenie jakbym umierała nie umiem ci opisać tego, (drżenie, poty, mrowienie, silne lęki itp nasiliły mi się na początku brania leków właśnie. To mija z czasem ale co przejdziesz to twoje😏). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luna* I oby tak pozostało!

 

W porządku. Jest chłodno (mam otwarte okno - lubię zimno), świeże powietrze wpada do pokoju, gdzieniegdzie za oknem widać biały puch, a do uszu dochodzą spokojne dźwięki muzyki, którą lubię.

Wczorajszy zimny prysznic, myślę, też swoje zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kawa Szatana napisał:

W porządku. Jest chłodno (mam otwarte okno - lubię zimno), świeże powietrze wpada do pokoju, gdzieniegdzie za oknem widać biały puch, a do uszu dochodzą spokojne dźwięki muzyki, którą lubię.

Wczorajszy zimny prysznic, myślę, też swoje zrobił.

Kawa szatana na zimno a ja myślałam, że rozgrzewa do czerwoności ;)

 

Jakoś tak pozytywnie...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×