Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się kiepsko czuję. Kilka ostatnich tygodni to przygnębienie myślami o moim życiu. Tak sobie przypominam moje życie od czasów dzieciństwa. Jak unikałem ludzi, bałem się ich, unikałem rozmowy w ludźmi. Teraz mi psychiatra wyjaśniła że mam fobię społeczną. A nieznajomych to ja się bałem od dzieciństwa . Teraz mając ponad 40 lat, zaczynam dopiero wychodzić do ludzi i rozmawiać z nimi. A powinienem to robić od małego. Psychiatra powiedziała mi że jestem ofiarą przemocy psychicznej ze strony rodziców. Ech.

Przygnębiające myśli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek7 napisał:

A ja się kiepsko czuję. Kilka ostatnich tygodni to przygnębienie myślami o moim życiu. Tak sobie przypominam moje życie od czasów dzieciństwa. Jak unikałem ludzi, bałem się ich, unikałem rozmowy w ludźmi. Teraz mi psychiatra wyjaśniła że mam fobię społeczną. A nieznajomych to ja się bałem od dzieciństwa . Teraz mając ponad 40 lat, zaczynam dopiero wychodzić do ludzi i rozmawiać z nimi. A powinienem to robić od małego. Psychiatra powiedziała mi że jestem ofiarą przemocy psychicznej... Ech.

Przygnębiające myśli .

Jeśli to coś jakoś pocieszy to napiszę że mam podobnie. Życzę aby było lepiej.

 

Czuję się w miarę ok, głowa trochę boli ale to tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przedłużony urlop 

Odpoczywam  ,regeneruje zdrowie ,

Robię to co lubię, mam czas dla siebie 

Sudoku ,krzyżówki, i puzzle sudoku rozwiązuje, podoba mi się to 

Odpręża .OT zabawa .a zabawa to też ważny element ,żeby umieć się bawić, jakże często o tym się zapomina .jeszcze w swoim towarzystwie ,a nie że o Boże, ja nie mam towarzystwa,mam siebie cały czas, nie jestem sama ,mam siebie.

I się dobrze czuje dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to masakra. Po braniu leków od połowy pażdziernika to dziś jest najgorszy dzień. Wszystko mnie wkurza, jestem pobudzony, myśli dziwne, kołatanie serca i dziwne mrowienia nóg, rąk i właściwie całego ciała. Nie wiem jak wytrzymam tą niedzielę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×