Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Melodiaa napisał:

Bierzesz lit? Czy szczęście tutaj nie jest niepokojące trochę? 

 

Czuję się dobrze bo jeszcze leżę w łóżku.. 

Tak, biorę lit. Czy to, że mam CHAD i biorę lit oznacza, że nie mogę być szczęśliwa i odczuwać szczęście? 

Edytowane przez coma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, coma napisał:

Tak, biorę lit. Czy to, że mam CHAD i biorę lit oznacza, że nie mogę być szczęśliwa i odczuwać szczęście? 

Możesz oczywiście ale nie odbieraj negatywnie moje zapytanie wręcz przeciwnie. Nie mam chad ale wiem, że czas euforii może być gorszy niż czas depresji. Zwykła ostrożność z mojej strony 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Melodiaa napisał:

Możesz oczywiście ale nie odbieraj negatywnie moje zapytanie wręcz przeciwnie. Nie mam chad ale wiem, że czas euforii może być gorszy niż czas depresji. Zwykła ostrożność z mojej strony 😊

Ja akurat choruję na ChAD i mogę powiedzieć, że poczucie szczęścia to niekoniecznie mania. I tak, czasem wolno nawet chadowcom odczuwać normalną radość życia zupełnie nie mającą podłoża chorobowego. Poza tym... co lit ma do tego? Taki sam lek jak inne, stabilizator po prostu. 

Tak więc @coma bądź szczęśliwa jak najdłużej, tak po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dryagan napisał:

Ja akurat choruję na ChAD i mogę powiedzieć, że poczucie szczęścia to niekoniecznie mania. I tak, czasem wolno nawet chadowcom odczuwać normalną radość życia zupełnie nie mającą podłoża chorobowego. Poza tym... co lit ma do tego? Taki sam lek jak inne, stabilizator po prostu. 

Tak więc @coma bądź szczęśliwa jak najdłużej, tak po prostu

Wiem, że masz chad tak samo jak inne byle osoby z tego forum a poza tym niepotrzebne zamieszanie z powodu mojego wpisu. Jesteśmy na forum psychologicznym więc nie sądzę, że mój wpis jest czymś nadzwyczajnym. 

Ktoś kto czytał to forum kilka lat wie co nieco o nie swoich przypadłościach. Prawda? 

Mamy tu nawet użytkowniczkę u której widzimy czasem powrót omamów. 

Mam nadzieję, że to nie osobista uwaga z Twojej strony 😉

Edytowane przez Melodiaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Melodiaa ale to nie jest zarzut z mojej strony. Dobrze, że troszczysz się o innych. Czasem chadowcom trzeba przypominać, że mogą przekroczyć tę wątłą czerwoną linię. Tak tylko napisałem, że każdy chce być szczęśliwy, a szczęście to nie zawsze choroba w naszym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×