Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie się perfumować?


drjeckylmrhyde

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, drjeckylmrhyde napisał:

 

Ale black opium jest zacny. Moja psychoterapeutka używała. Tolko co, to jest cena za 30 ml? Rzeczywiście drogo.

 

Bardzo fajne jest La Vie Est Belle i Kenzo Elephant. Bardzo mocne (a zarazem piękne), wypełniają pomieszczenia.

 

Obadaj przede wszystkim Kenzo Słonika. 4 chmury i pachnie całe pomieszczenie, pięknie, żeby nie było. 🙂 To są najmocniejsze perfumy jakie znam. ;)

Widzę że słonik też fajną cenę ma 🤪 tak szybko nie obadam. Bo żeby kupić to musiała bym niuchać czy mi się spodoba i nie będzie zbyt ostry. A do miasta trochę mam, no i ostatnio moje lęki czy fobia trochę mi to ograniczają. Ale czytałam już opis w sumie nie wygląda źle i na zimne dni byłby może przyjemny🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej męskiej stry,ony powiem tylko, że bardzo się podoba. 🙂 I jest totalnie trwały i mega projektujący. Szczerze nie znam mocniejszych perfum. Po prostu wypełniają pomieszczenia swoją mocą.

 

A ja sobie ostatnio zamówiłem Le Beau Le Parfum Jean Paul Gaultier. Też bardzo fajny. 🙂

 

A z uniseksów bardzo polecam Tom Ford Tuscan Leather. Lub jego tańszy odpowiednik Rasasi La Yuqawam Homme. Wspaniałe perfumy.

 

Edytowane przez drjeckylmrhyde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio zakupiłem Kenzo PH EDP 

 

Bardzo, ale to bardzo dobre, choć kontrowersyjne, a więc zakupu w ciemno nie polecam.

 

A dziś sobie kupiłem Armani Code Parfum

 

Już do mnie jedzie. Zakup nie w ciemno, bo przetestowany w Douglasie. Już się nie mogę doczekać przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×