Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie się perfumować?


drjeckylmrhyde

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem wielkim fanem Dior Fahrenheit. Ostatnio upatrzyłem sobie Giorgio Armani Code Absolu i na pewno kupię je po wyplacie. Cudne są. Zakochałem się w ttym zapaszku ostatnio.

A poza tym bardzo cenię:

Dior Homme Parfum i Dior Homme Intense

Intense Oud Gucci for women and men

LEau D'Issey Pour Homme Noir Ambre

Montale Patchouli Leaves

Reflection Man Amouage for men

Bentley For Men Absolute

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake for men

L'Eau d'Issey Pour Homme Issey Miyake

Kouros Yves Saint Laurent for men

Reminiscence Patchouli for women (choć, jak na dzisiejsze czasy jest to unisex)

Tuscan Leather Tom Ford for women and men

Encre Noire Lalique for men

Spicebomb Viktor&Rolf for men

Just Rock! for Him Zadig & Voltaire for men

Kenzo pour Homme Kenzo for men

Le Beau Jean Paul Gaultier for men

Guerlain Homme L'Eau Boisée Guerlain for men

 

Jestem trochę maniakiem perfumowym. A wy czym się psikacie? Jaki macie ulubione zapachy?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię. Z ciekawych perfum które ja posiadam to Paco Rabanne 1 million oraz desigual dark. Desigual mniej popularny ale dla mnie zapach na równi z 1 million. Kupiłem kiedyś mamie Versace crystal noir i o ile ja je bardzo polubiłem, tak ona nie xD

A desigual dark kiedyś kupiłem w chyba rekordowej cenie w historii po 30zł/100ml. Teraz widzę że chyba wyszły że sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2022 o 16:16, 123she napisał:

Lubię:) ale rzadko, które perfumy mi się podobają ostatnio najczęściej używam Lancome - la vie est belle a w sumie kupiłam tak dla jaj, bo stwierdziłam, że to będzie w moim przypadku szczyt czarnego humoru😅

 

 

Te perfumy są bardzo łądne i bardzo "głośne", znaczy o dużej trwało i takiej też projekcji. Warty swej ceny. Urocze perfumy. Dobry wybór koleżanko! 🙂

Godzinę temu, Jurecki napisał:

Ja nie lubię się perfumować i nie lubię jak od babki zajeżdża na 10 metrów perfumami.

Trza się myć a nie perfumować :mrgreen:

No ja rozumiem. Trza znać umiar. Też nie lubię jak ktoś jest za mocno wyperfumowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, acherontia styx napisał:

Uwielbiam ❤️ zwłaszcza jesienią/zimą.

Ja też 🥲 kiedyś z siostrą byłam na zakupach i tak jakoś wyszło że doszliśmy do perfum, i ona mówi fuu ale dziwny i dała mi powąchać,i się zakochałam w tym zapachu 🖤 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jurecki napisał:

Cena masakryczna...

2087786911_Screenshot2022-10-08at20-51-13YvesSaintLaurentwodaperfumowanadamska30mlBlackOpiumhebe_pl.thumb.png.b50123e0755e6c4d7ed5e87dce0f5e8a.png

@acherontia styx warto dać tyle kasy za to cuś?

Co to takiego robi że tyle kosztuje?

Może relaksuje? Co?

Uwierz że są dużo dużo droższe perfumy 🤪 mi osobiście podoba się ten zapach, do tego dosyć długo się utrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię! 

zacznę od tego jakich perfum nie lubię-Orientalnych. Są za mocne, duszące jak dla mnie. Ostatnio zamówiłam jeden i oddałam mamie. 

 

Ja natomiast kupuję wody toaletowe. Nic drogiego ale nie o cenę chodzi tylko o zapach. Więc uwielbiam 

Federico Mahora numerek 81 oraz 10 i 05.  🙂

 

oraz Perceive (fioletowy i różowy) 🙂

 

Lubię rześkie, świeże zapachy nie przytłaczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zarr napisał:

Bardzo lubię! 

zacznę od tego jakich perfum nie lubię-Orientalnych. Są za mocne, duszące jak dla mnie. Ostatnio zamówiłam jeden i oddałam mamie. 

 

Ja natomiast kupuję wody toaletowe i wody perfumowane. Nic drogiego ale nie o cenę chodzi tylko o zapach. Więc uwielbiam 

Federico Mahora numerek 81 oraz 10 i 05.  🙂

 

oraz Perceive (fioletowy i różowy) 🙂

 

Lubię rześkie, świeże zapachy nie przytłaczające.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2022 o 21:03, Szczebiotka napisał:

Uwierz że są dużo dużo droższe perfumy 🤪 mi osobiście podoba się ten zapach, do tego dosyć długo się utrzymuje.

 

Ale black opium jest zacny. Moja psychoterapeutka używała. Tolko co, to jest cena za 30 ml? Rzeczywiście drogo.

 

Bardzo fajne jest La Vie Est Belle i Kenzo Elephant. Bardzo mocne (a zarazem piękne), wypełniają pomieszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2022 o 18:07, maluszekkk7 napisał:

Lalique Encre Noire A L'Extreme (tylko ta wersja przemawia do mnie)

 

 

 

 

Oj tu bym się kłócił Encre Noire, który zapoczątkował serię flankerów jest najlepszy spośród perfum Lalique.

 

A próbowałeś, skoro lubisz A L'Extreme, Bentley for men Absolute? Mega zapaszek, imo lepszy od ww. Lalique A'L'Extreme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2022 o 21:03, Szczebiotka napisał:

Uwierz że są dużo dużo droższe perfumy 🤪 mi osobiście podoba się ten zapach, do tego dosyć długo się utrzymuje.

 

Ale black opium jest zacny. Moja psychoterapeutka używała. Tolko co, to jest cena za 30 ml? Rzeczywiście drogo.

 

Bardzo fajne jest La Vie Est Belle i Kenzo Elephant. Bardzo mocne (a zarazem piękne), wypełniają pomieszczenia.

 

Obadaj przede wszystkim Kenzo Słonika. 4 chmury i pachnie całe pomieszczenie, pięknie, żeby nie było. 🙂 To są najmocniejsze perfumy jakie znam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×