Skocz do zawartości
Nerwica.com

dubel


mlodyg

Rekomendowane odpowiedzi

brałem escitalopram przez ponad pół roku (lek oroes), wszystkie lęki zniknęły, mój nastrój znacznie się podwyższył, co najważniejsze moje libido które było zerowe przez stany lękowe i obniżony nastrój również w końcu wróciło do normy.. czułem się jak nowonarodzony. Jednak jakiś czas później na imprezie zapaliłem marihuanę i wszystkie objawy nerwicy wróciły.. dosłownie pół roku leczenia poszło na marne przez jedno zapalenie. Powiedziałem o tym wszystkim doktorowi i przypisał mi tym razem sertralinę (lek setaloft) bo escitalopram na mnie już by nie zadziałał ze względu na tolerancje która wyrobiła się przez te pół roku. Moje pytania:
 

1. Czy po sertralinie mogę spodziewać się tak samo zadowalających efektów jak po esci, podwyższony nastrój, poranne wzwody, wysokie libido i dobry humor? martwi mnie to że bardzo dużo osób pisze że esci pomógł im na libido (w tym mi) a sertralina ponoć je zabija.. a nie ukrywam że jest to dla mnie bardzo ważna kwestia.  

2. czy nawet jeśli sertralina zabije moje libido (które z resztą teraz mam i tak zerowe..) to czy po kuracji libido znowu będzie wysokie?

3. ile czasu trzeba czekać żeby escitalopram który brałem wczesniej znowu na mnie podziałał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×