Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam przewalone


Michu95

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć @Michu95,

 

1 godzinę temu, Michu95 napisał:

mam przewalone przez ojca który wiecznie narzeka chcę nas (mnie i matkę oraz siebie) dać do kawalerki bo ma kryzys wieku średniego

Jaki jest związek pomiędzy wiekiem średnim a wyprowadzką do kawalerki?

1 godzinę temu, Michu95 napisał:

no i mu nie pasuje to że mieszka gdzie mieszka.. co radzicie?

Czemu? Co o tym myślicie?

 

Miłego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Michu95 napisał:

1. taki że mu już dawno odbiło

Trudno mi doradzić.

Może warto rozważyć wyprowadzkę jedynie z matką.

41 minut temu, Michu95 napisał:

2. bo on sam to powiedział że na wsi mu nie pasuje.

Może warto to przedyskutować z kimś bliskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, johnn napisał:

Może warto rozważyć wyprowadzkę jedynie z matką.

 

problem że my mamy tylko 140 tysięcy a mieszkania są od 220 tysięcy fakt że możemy sprzedać to mieszkanie ale nie wiem kto to kupi..

link do mojego mieszkania wyślę ci na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michu95 napisał:

co radzicie?

 

Na spokojnie rozważyć za i przeciw wyprowadzce. Trudno cokolwiek doradzić, skoro nie wiemy, kto jest właścicielem domu (mieszkania?), z którego chce się wyprowadzić do kawalerki. Nie wiemy, jak wygląda kwestia pracy. W sensie, jaki wykonuje zawód, że nie boi się o pracę. Piszesz, że Twój ojciec może mieć kryzys wieku średniego, więc zakładam, że nadal pracuje. Tak czy owak, może rację macie Wy, może Wasz ojciec. Dużo zależy właśnie od tego, jak jest naprawdę. Mieszkanie na wsi ma plusy i minusy. Podobnie zresztą jak w mieście. Ludzie z miast przeprowadzają się na wieś i na odwrót, więc żadna z opcji nie jest lepsza od drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, move napisał:

 

Na spokojnie rozważyć za i przeciw wyprowadzce. Trudno cokolwiek doradzić, skoro nie wiemy, kto jest właścicielem domu (mieszkania?), z którego chce się wyprowadzić do kawalerki. Nie wiemy, jak wygląda kwestia pracy. W sensie, jaki wykonuje zawód, że nie boi się o pracę. Piszesz, że Twój ojciec może mieć kryzys wieku średniego, więc zakładam, że nadal pracuje. Tak czy owak, może rację macie Wy, może Wasz ojciec. Dużo zależy właśnie od tego, jak jest naprawdę. Mieszkanie na wsi ma plusy i minusy. Podobnie zresztą jak w mieście. Ludzie z miast przeprowadzają się na wieś i na odwrót, więc żadna z opcji nie jest lepsza od drugiej.

moi rodzice ze mną są właścicielami mieszkania, a tata z kolei już nie pracuje poszedł na emeryturę dostał coś koło 4 tysięcy zł..

z kolei z kawalerką już nic nie wyjdzie bo okazało się że ktoś kupił ją inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michu95 czyli problem się rozwiązał? Na przyszłość mogę jedynie doradzić, że skoro jesteście współwłaścicielami, to nie może być tak, że Wasz ojciec stwierdzi, że sprzedaje mieszkanie i będziecie sprzedawać. Na ewentualną sprzedaż musicie wyrazić zgodę, a że jesteście w przewadze, to ojciec sobie może gadać. Najwyżej niech Wam odsprzeda swój udział w mieszkaniu, a sam wyprowadzi się do kawalerki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×