Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boje się ze zdradziłam


abcdefg12309

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od czego zacząć,ostatnio byłam na ognisku na ktorej bylam ja i 4 chlopakow.Wypilam trochę za dużo i nie pamiętam niektórych momentów natomiast pamiętam nieznaczne szczegoły spotkania.Przez większość siedziałam na kanapie i płakałam(żaliłam się,zazwyczaj robię to po alkoholu) ostatnio męczy mnie myśl,że może na tym ognisku zdradziłam swojego chłopaka i akurat tego nie pamiętam lub ktoś zrobił coś mi.Im dłużej o tym myślę tym bardziej wyobrażam sobie obrazy tego co się działo i nie wiem już czy to moja choroba czy faktycznie tak się stało.Pytałam się jednego który tam był czy cos zrobiłam jednak napisał,że nie.Mimo tego nadal boje się,że może mnie okłamywać i mogło do czegoś dojść i akurat tego nie pamiętam.Od tamtego dnia albo dzień wcześniej nawet już tego nie pamiętam boli mnie podbrzusze.Myślicie,że mogło się coś stać i akurat to wyleciało mi z pamięci? Przepraszam,że wszystko jest napisane tak chaotycznie ale jestem w złym stanie czy mowic o tym leku mojemu chlopakowi

Edytowane przez abcdefg12309

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, maribellcherry napisał:

Tez bym nic nie mowila tym bardziej ze tamci napisali ze nic nie bylo….

jestem przekonana ze gdyby cos takiego zaszlo to bym pamiętała skoro pamiętam nic nieznaczące szczegoly i przez wiekszosc czasu po prostu siedzialam i plakalam no ale rozmyslanie robi swoje i myslalam o tym ze moze nie chca mi o tym mowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×