Skocz do zawartości
Nerwica.com

OPTYMISTYCZNIE!!! :))))


Mrówa

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak! Tylko optymistyczne posty! No co? Czasem ma się człowiek ochotę podzielić swoja radością więc tu jest na to najlepsze miejsce. No dobra ale nie chodzi o przechwalanie, raczej o takie pozytywne dzielenie się swoją energią.

No to może zacznę :)

Ech kilka ludzi się odezwało więc całkiem dobry koniec tygodnia, w piątek kanary mnie puściły - uwierzyli że kartę mam w domu - naprawdę miałem :) Jestem sam ale to nie jest takie straszne jak kiedyś myślałem - cieszę się że mogę wracać kiedy chcę i skąd chcę ;) No ale pewnie niedługo poznam kogoś kogo będę kochał i świata poza nią nie widział. Nie śpieszy się, to musi być ktoś wyjątkowy, dla mnie wyjątkowy :)

Wiecie myślę właśnie żeby założyć tutaj jakiś taki wątek dla samotnych ale taki optymistyczny wiecie - chodźmy gdzieś, umówmy się na mieście, pojedźmy w góry, nad morze... Każdy coś napisze o sobie i na pw. można sobie korespondować albo nawet fotki swoje pokazać :) No nie wiem bo ja sie nie zgadzam żeby tyle było samotnych na tym forum, muszę coś zrobić.

A pewnie ktoś zapyta "a dlaczego tutaj? dlaczego nie mogą sobie szukać na portalach randkowych?" Hmmm każdy z nas wie jak to jest czuć się wyizolowanym w społeczeństwie, każdy z nas ma swoje przeżycia z którymi nie dzielimy się z "normalnymi" ludźmi. Ale inny nerwicowiec? Tak! Nikt nie zrozumie tak jak my. Z góry przepraszam tych którzy się na to oburzą ale to tylko moja opinia poparta moim doświadczeniem.

No i jak? Co myślicie na temat tego co napisałem.

Zróbmy tutaj coś pozytywnego proponuję żeby każdy napisał coś o sobie i czego mu brakuje (No! tylko informacyjnie bez marudzenia!) i co może zaoferować innym.

A tymczasem, kto na rower, rolki, spacer, do kina... ??? Jestem z krk. a Wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, teraz dopiero przejrzałem inne tematy i widzę że jest tu sporo podobnych gdzie można się poznać, chociażby miasta, spotkania w realu, wymiana profilami na portalach społecznościowych. Bardzo się z tego cieszę tylko nadal mam ochotę jakoś pomóc tym wszystkim samotnym, chyba założę portal randkowy dla nerwicowców, zainteresowanych psychologią innych ciekawych ludzi. Tak, to jest motywacja żeby się nauczyć php :) No dobra jak się nikt tutaj nie odezwie to proponuję za kilka dni zamknąć temat bo jak tu sam zostanę to jakoś tak łyso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego, ale mam czasem wrażenie, że ludzie unikają słowa 'optymizm' by zagłębić się w nieskończenie wielkim oceanie zła 8)

no więc uważam, że to dobry pomysł.

ja jestem z poznania. może nie teraz, ale kiedyś przy okazji większej ilości wolnego czasu, chętnie spotkam się na piwku. płeć obojętna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×