Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam was


CruciatusAnima

Rekomendowane odpowiedzi

Hej nazywam się Adrian mam 33 lata i od 2012 walczę ze swoją głową.Cierpie na depresję, nerwicę i fobie społeczną mimo tego wszystkiego jakoś próbowałem dawać radę w życiu codziennym "bo jesteś facet" ,"weź się w garść" czy tam takie "weź pobiegaj". Kilka lat temu po raz pierwszy miałem natrętne myśli o samobójstwie i udzielono mi pomocy w szpitalu na oddziale psychiatrycznym...po wyjściu będąc po opieką przychodni i przyjmując farmakologię "dawałem radę" mimo iż moja choroba rozbijała kolejne związki,życie zawodowe i popychała do alkoholu...w każdym bądź razie znów jestem po rozbitym związku, utracie mieszkania i prawdopodobnie pracy co sprawiło,że znów jestem w szpitalu...z tym,że tym razem wydaje mi się,że już się nie podniosę nie dam rady znów stawiać życia na nogi wegetuje na oddziale niczym duch i chyba czasem mam nadzieję,że nigdy stąd nie wyjdę,nie będę już nikomu potrzebny,nie poczuję miłości i to już koniec ehhh wybaczcie napisałem ten post bo chyba musiałem się wygadać bo póki co odbijam się od ścian sal...pozdrawiam was serdecznie 

IMG_20180215_015941_565.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×