Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wazne. Czy jest szansa ze odzyskam te papiery (wypisy ze szpitala itp)


Nikaa2000

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest mozliwosc ze odzyskam te papiery ktore złozylam jak starałam sie o orzeczenie o niepełnosprawnosci? Wszystkie te wypisy ze szpitala wyniki badan itp tam zostały ( w powiatowym zespole
do spraw orzekania o niepełnosprawnosci) ale sa mi teraz potrzebne. Nie skserowałam ich. Jest szansa ze je odzyskam? Czy juz mi ich nie oddadzą? Byl ktos w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w takiej sytuacji, w Zusie zostawiłam oryginały, bo myślałam że to dla nich tylko do wglądu. Chciałam odzyskać, chociażby skserować kopie dla siebie, ale odmówili. Debile, choremu jeszcze pod górkę robic...

Może w przypadku powiatowego zespołu będzie inaczej, czego Tobie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ala1983 napisał:

acherontia, nie mow od razu, ze sie nie uda. Moze trafi na dobrego urzednika, ktory w jego obecnosci pozwoli skserowac.

Przecież sprawa po rozpatrzeniu trafia do archiwum xD nikt tego nie trzyma pod ręką, bo może przyjdzie petent żeby coś skserować, bo po miesiącu by utonęli w papierach.

 

A dwa nie napisałam, że na pewno nie odzyska, tylko, że nie sądzę, żeby to było możliwe, a to różnica 🤡 nie pójdzie to się nie przekona czy sprawa dawno zakopana pod innymi czy jeszcze gdzieś to trzymają.

Dwa, że kopie dokumentacji medycznej idzie uzyskać w szpitalu/laboratorium czy gdzie tam była wydana. Wystarczy wniosek i miesiąc i rok pobytu w szpitalu/badań - kwestia do 2 tygodni i jest. Sama tak robiłam jak zgubiłam wypis ze szpitala. Chyba, że minęło więcej niż 20 lat to przykro mi, ale nie do odzyskania nawet ze źródła wystawiającego dany dokument.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×