Skocz do zawartości
Nerwica.com

generalnie to co robić?


AlicjaBławatek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Do tych darmowych telefonów zaufania, jak 116 123, nigdy nie idzie się dodzwonić. Mam nadzieję, że wasze doświadczenia są inne. Znów próbowałam - i znów lipa.

Czy możecie poradzić, gdzie można znaleźć prawdziwe wsparcie psychologa i/lub coacha w sytuacji kryzysowej? Bo tam chyba robią ze mnie wała. Napisałam nawet do nich, po 20 iluś próbach, że warto by umieścić informację, że nie zawsze można się dodzwonić i instrukcję jakieś alternatywnego działania w takiej sytuacji. Dostałam odpowiedź od psychologa zajmującego się telefonem, dość protekcjonalną, w tonie raczej chłodnym, że "próbuje zrozumieć moje rozgoryczenie" i mu przykro, ale ludzie tam pracujący są bardzo zajęci itd. Naprawdę wydawał się urażony, że nie doceniam wielkiej łaski, którą czynią ludzie w tej interwencji kryzysowej, pochylając się nad takimi, jak ja.

Wtf. Ale nieważne już.

Chciałabym podreperować trochę obraz świata, który teraz okazuje się miejscem chaotycznym i obojętnym, a wcale nie tak miało być.

Chodzi mi o namiary, gdzie można porozmawiać zdalnie, bo z powodu choroby jestem niestety mało mobilna. Ogólnie chodzi o sytuację kryzysową. Dzięki!

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×