Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miau miau


Gość Kocanka

Rekomendowane odpowiedzi

W poszukiwaniu jakiegoś kawałka internetu dla siebie, trafiłam tutaj. Nie powiedziałabym, że od zawsze, ale od bardzo dawna problemy w mojej głowie utrudniały mi w ten czy inny sposób życie. Jestem na etapie zaczynania nowego rozdziału, który zdaje się być właściwą drogą, ale jak każda podróż - nie jest to pozbawione trudności. Większość ścieżek przemierzam sama, i nie żeby mi to przeszkadzało szczególnie, ale widzę jak strasznie zdziczałam przez ostatnie lata i zaczynam coraz mocniej dostrzegać w tym problem aniżeli wybór czy cechę charakteru. Podejmuję więc kolejną próbę uspołeczniania się, przynajmniej wirtualnego, poszukując zrozumienia, wsparcia i nauki. No i tak... Dzień dobry. 🐈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Dryagan napisał:

@Kocanka dzień dobry - może się uspołecznisz z nami chociaż troszkę. Z własnego doświadczenia wiem, że wirtualnie jest na początku łatwiej

Prawda. Kiedyś nie miałam zupełnie problemów z wirtualnym światem, czułam się w nim bardzo swobodnie, ale tak się porobiło, nie wiadomo kiedy, że nawet tu zaczęłam odczuwać jakieś stresy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×