Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddanie duszy


Patita

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. 

Od kilku lat zmagam się z nerwicą natręctw. Miałam myśli o różnej tematyce. Od myśli o zabiciu kogoś, rzuceniu klątwy przez myśli religijne. I z tym właśnie mam największy problem. Ostatnio męczą mnie myśli o oddaniu duszy w zamian za to, żeby coś mi się udało. I mam wewnętrzny konflikt, bo chcę żeby dana rzecz mi się udała ale nie chcę oddawać za nią duszy. Nie wiem czy to złe, że chce żeby coś mi się udało. Nie mam pojęcia co mam robić. Mam nadzieję że mi doradzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pawel123 napisał:

Pod żadnym pozorem nie oddawaj nikomu swojej duszy !!! Zacznij się modlić o swoje uzdrowienie, jeśli jesteś wierząca.

O tym żeby nie oddawać duszy wiem. Nie wierzę w katolickiego Boga i modlitwy o uzdrowienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 22:54, Patita napisał:

Hej wszystkim. 

Od kilku lat zmagam się z nerwicą natręctw. Miałam myśli o różnej tematyce. Od myśli o zabiciu kogoś, rzuceniu klątwy przez myśli religijne. I z tym właśnie mam największy problem. Ostatnio męczą mnie myśli o oddaniu duszy w zamian za to, żeby coś mi się udało. I mam wewnętrzny konflikt, bo chcę żeby dana rzecz mi się udała ale nie chcę oddawać za nią duszy. Nie wiem czy to złe, że chce żeby coś mi się udało. Nie mam pojęcia co mam robić. Mam nadzieję że mi doradzicie

Też tak miałem i znalazłem się w szpitalu psychiatrycznym,gdzie jedna z pacjętek zobaczyła we mnie antychrysta. A ja tylko się strasznie bałem, że ta pacjętka mnie udusi w nocy na sali, gdzie spałem. Powinnaś modlić się do Boga rano i wieczorem,przed obrazem pana Jezusa, ale tylko przez chwilę, rano i wieczór, pacierz. I w Niedziele i świeta isć trzeba do Kościoła Katolickiego. I tyle wystarczy. odwracać uwage od tych myśli i żyć normalnie, a wszystko się ułoży.

 

Wystarczy jak raz w tygodniu, w niedzielę pójdziesz do Kościoła Katolickiego i przed obrazem Pana Jezusa oddasz mu swoją duszę i psychikę i ciało. Wtedy wystarczy to zupełnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×