Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Ptaszek333

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Lucy32 napisał:

Co slychac ?ja dzis bylam tak spokojna ,ze nawet ucielam sobie krotka popoludniowa drzemke,co normalnie jest u mnie niemozliwe od wielu lat.Nawet mi sie to spodobalo.😆

Mnie dzieciaki dziś poczęstowały jakims wirusiskiem chyba, bo gardło mnie drapie i ogólnie słabo się czuję, najpierw młodszy chorował, teraz starszy, echh, zawsze coś przyniosą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ptaszek333 napisał:

Mnie dzieciaki dziś poczęstowały jakims wirusiskiem chyba, bo gardło mnie drapie i ogólnie słabo się czuję, najpierw młodszy chorował, teraz starszy, echh, zawsze coś przyniosą.

Łykaj witaminki,wit D,ja biore 2000 i tak w badaniu wyszlo ze w polowie normy,mogloby byc lepiej,ale co prawda rzadziej lapie infekcje,kiedys co miesiac zatoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos sie dzisiaj gorzej czuje,bo ja tak,przeczytalam wlasnie ze nadchodzi bardzo wysokie cisnienie powietrza ma wynosic 1050 hPa,w Polsce ,oczywiscie nadchodzi...jak wszystko co zle z Rosji🤪czy tym moge wytlumaczyc moje dzisiejsze zle samopoczucie?Pisza tez ze ludzie z nadcisnieniem i chorobami  serca i ukladu nerwowego moga to bardzo zle odczuwac.Groza wylwy i zawaly.Straszne.a mnie dzis glowa boli ,nerwowosc , lęki i zawroty glowy lekkie,super a wlasnie mialam podniesc dawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×