Skocz do zawartości
Nerwica.com

jeden temat przywitań


serpico

Rekomendowane odpowiedzi

nie musi być to koniecznie ten, ale nie było by lepiej gdyby nowi uzytkownicy witali sie w formie postow a nie zakladając tematy?

jeszcze sie nie przywitał a już marudzi :D coż bo czuje sie jak scierka. chyba dobrze trafilem nie?

jestem serpico i jest coraz gorzej. zawaliłem studia, zerwałem kontakt ze znajomymi, z przyjaciółmi, rodzine staram sie trzymać daleko (udaje sie).

na psychiatrii jak dotąd sie tylko zawiodłem, po 2-3 wizytach pare miesiecy temu przestalem chodzic

chce wziasc sie za siebie jeszcze raz

witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodze do psychologa od kilku tygodni, tylko rzecz w tym, że jak wracam do domu to wszytko to, co on mówił na spotkaniu traci sens...nie potrafie tak postrzegać świata, jak on mi mówi na spotkaniach...czuję, ze nic i nikt nie potrafi mi pomóc...wiem że ty też masz problemy...dziekuje za zainteresowanie....a czy ty także cierpisz na depresje?bierzesz jakieś leki?bo ja się bardzo boje pójść do psychiatry i zacząć brać leki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć serpico, miło poznać. Cóż, pomysł z jednym tematem o nazwie 'witam' kojarzy mi się z chaosem i przepychankami... Co do leczenia - hmm, 2, 3 wizyty to chyba zbyt mało aby móc dostrzec poprawę ;) Być może nie byłeś 'gotowy' na terapię :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×