Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie :)


otwarte_okno

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 30 lat i ciężkie dzieciństwo za sobą. Wychowywałam się z różnymi ludźmi. Najpierw byli to dziadkowie, później trafiłam do pogotowia opiekuńczego, następnie przygarnęła mnie rodzina zastępcza. I tu miałam najwięcej stresu. Ciężko zniosłam śmierć babci która była moim całym światem, później dziadzia, śmierć taty, wujka. Bardzo dużo osób odeszło dosłownie rok po roku. 

Jestem tu dlatego że prawdopodobnie mam nerwicę wegetatywną. Obecnie jestem w trakcie badań u kardiologa, byłam u neurologa, dostałam skierowanie do otolaryngologa z podejrzeniem zapalenia nerwu błędnego. Ale czuje ciągle silny lęk. Najbardziej kiedy zaczynam mieć zawroty głowy. Ciągle piszczy mi w uszach, stałam się płaczliwa, moja reakcja na dzwięki jest przesadzona. Drażnią mnie dżwięki że muszę chodzić w zatyczkach bo inaczej bym nie przetrwała. Ciągle boli mnie głowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u psychiatry wpisal mi coaxil i hydroksyzynę ale nie pomagało wcale. Po coaxilu zawroty glowy byly coraz mocniejsze do tego stopnia ze dostawalam mdlosci i nie mogłam nic zjesc. Teraz w tym tygodniu dwa razy wylądowalam na sorze bo myslalam ze mam zawał, dusiłam się serce mi waliło. Zrobili mi wszystkie badania i mam jedynie skurcze dodatkowe ktore sa ledwie widoczne na ekg ale serce fizjologicznie mam zdrowe. Na sorze lekarka wypisala mi afobam ze względu na to ze objawy tego lęku mam tylko przed snem. Jestem nadpobudliwa ruchowo w ciagu dnia mogę robic wszystko a wieczorem sa lęki. Bylam juz u psychiatry jednego ale on stwierdzil ze jestem tylko lekko zdenerwowana. A ja mam ataki boje sie wychodzic z domu a opiekuje sie dziecmi jest mi ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×