Skocz do zawartości
Nerwica.com

Klozapol czy clopixol


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko mniej otumania od klozapolu, to jest lek ostatniej szansy, ostatnie, najmocniejsze działo - dla schizofreników. Od siebie polecam amisulpryd. nie zamula, ew analog sulpiryd, ale jest mniej efektywny. ewentualnie jeszcze arypiprazol - seduje bez typowego otumaniania, moze jeszcze fluanxol. ale przedyskutuj to naturalnie ze swoim lekarzem.

 

ja schodze caly czas z klozapolu, jeszcze z pare miesiecy go pobiore zmniejszajac dawki, bo schodzac odrazu - mam okropne efekty uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 20:44, Hooded Spirit napisał:

wszystko mniej otumania od klozapolu, to jest lek ostatniej szansy, ostatnie, najmocniejsze działo - dla schizofreników. Od siebie polecam amisulpryd. nie zamula, ew analog sulpiryd, ale jest mniej efektywny. ewentualnie jeszcze arypiprazol - seduje bez typowego otumaniania, moze jeszcze fluanxol. ale przedyskutuj to naturalnie ze swoim lekarzem.

 

ja schodze caly czas z klozapolu, jeszcze z pare miesiecy go pobiore zmniejszajac dawki, bo schodzac odrazu - mam okropne efekty uboczne.

Niestety nie chce sie zgodzić na nic innego od klozapolu 😕

 

W dniu 24.11.2021 o 15:50, Jurecki napisał:

A na sen taki klozapol byłby dobry? Takie 25mg na noc.

Jurek nie baw sie w klozapol bo trzeba co miesiac badać krew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej schodzę z klozapolu z wiekszej dawki niz powinienem co miesiac powiedzmy, zbijajac efekty uboczne benzodiazepinami, żeby szybciej mi to poszło, bo bycie na tym leku to tragedia totalna. jestem na 25mg, dawce podtrzymujacej, mam nadzieje ze jak zejde z benzo zeby sie nie uzaleznic to ta dawka wystarczy bez zjazdu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×