Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


oko.grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, acherontia styx napisał:

Pisać można w związku z tematem, a Wy tu robicie od 3 stron lamenty i licytacje kto ma gorsze uboki. Tylko się wzajemnie nakręcacie, bo merytoryczna dyskusja to to nie jest.

Przepraszam acherontia styx no przykro mi ze tak to wyglada,myslalam ze mozemy troche tu sobie pobiadolic,we wczesnych postach ludzie tez sobie pisza o swoich objawach,bolaczkach.Ciesze sie ze znalazlam to forum ale mysle ze chyba zostaje mi tylko sobie poczytac posty i sie nie odzywac ,bo nie wiem kiedy piszac cos moge potencjalnie odbiegac od tematu.Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, oko.grzegorz napisał:

 

Hmm mozesz tez skierowac kroki do lekarza rodzinnego w najblizszej przychodni. On tez powinien ci wypisac lek antydepresyjny. Leczenie depresji to czesto niestety metoda prob i bledow. Nawet psychiatrzy czasem złe leki dobierają z początku. 

i pewnie by jeszcze trafil z lekiem lepiej😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucy32 napisał:

Przepraszam acherontia styx no przykro mi ze tak to wyglada,myslalam ze mozemy troche tu sobie pobiadolic,we wczesnych postach ludzie tez sobie pisza o swoich objawach,bolaczkach.Ciesze sie ze znalazlam to forum ale mysle ze chyba zostaje mi tylko sobie poczytac posty i sie nie odzywac ,bo nie wiem kiedy piszac cos moge potencjalnie odbiegac od tematu.Szkoda

Pisz nie przejmuj się. Pisalas o bolączkach zwiazanych ze stosowaniem sertraliny. A jakie to jest forum szaszam bardzo. "Sertralina". To gdzie mialabys o tym pisac? W dziale paroksetyna ? 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oko.grzegorz napisał:

Pisz nie przejmuj się. Pisalas o bolączkach zwiazanych ze stosowaniem sertraliny. A jakie to jest forum szaszam bardzo. "Sertralina". To gdzie mialabys o tym pisac? W dziale paroksetyna ? 😃

😉moze bedziemy sobie wysylac znaczki albo musimy na piv pisac😉Na forum niech bedzie cisza i spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, oko.grzegorz napisał:

Pisz nie przejmuj się. Pisalas o bolączkach zwiazanych ze stosowaniem sertraliny. A jakie to jest forum szaszam bardzo. "Sertralina". To gdzie mialabys o tym pisac? W dziale paroksetyna ? 😃

To nie było zaproszenie do dyskusji! Kolega dostał nagrodę, ktoś jeszcze chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×