Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


oko.grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Lucy32 napisał:

U mnie zwykle po poludniu nastepuje jakas zmiana dzialania .Chyba musze sie wybrac na jakis spacer,zajac sie czyms,posprzatac w domu.

3 dzień dopiero...albo jeszcze nie zadzialał w pełni albo zbyt mała dawka wg mnie. To tylko moja opinia. Prawdziwą diagnoze stawia zawsze lekarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, oko.grzegorz napisał:

3 dzień dopiero...albo jeszcze nie zadzialał w pełni albo zbyt mała dawka wg mnie. To tylko moja opinia. Prawdziwą diagnoze stawia zawsze lekarz

No u mnie samopoczucie zmienia sie codziennie,jak tez i w ciagu dnia.Troche to meczy ,a ja jeszcze musze tydzien tak ciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Jakiś czas temu gdzieś tutaj na forum napisałem czy niski puls to objaw depresji to nikt nie odpisał. Co za ludzie ...mozna liczyc tylko na siebie hihi

No ja tego nie wiem ,czy cisnienie zalezne od depresji,mozliwe jak ludzie sa apatyczni,przy nerwicy u mnie to raczej troche podnosi cisnienie,bo lęk sie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucy32 napisał:

No ja tego nie wiem ,czy cisnienie zalezne od depresji,mozliwe jak ludzie sa apatyczni,przy nerwicy u mnie to raczej troche podnosi cisnienie,bo lęk sie czuje

ja bralam Milnacipran ,ten to cisnienie podnosil,i puls,moze niektorzy potrzebuja takich lekow przy depresji.mocno na naoradrenaline wchodzacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 dzień (w tym pierwsze 4 na 25 mg, kolejne 5 na 12,5 mg, oczywiście wszystko zgodnie ze wskazówkami lekarza). Dziś przesiadam się znów na 25 mg. Z ubokami jest różnie. Biegunka się jeszcze zdarza, jedzenie powoduje coraz mniejszy niepokój, odruchy wymiotne tylko przy większym zdenerwowaniu. Ale często robi mi się ciepło. Nastrój też taki średni aż do popołudnia, rano momentami chce mi się spać. Ciekawe, co po dzisiejszej wieczornej większej dawce się zmieni.

Edytowane przez Coel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Coel napisał:

9 dzień (w tym pierwsze 4 na 25 mg, kolejne 5 na 12,5 mg). Dziś przesiadam się znów na 25 mg. Z ubokami jest różnie. Biegunka się jeszcze zdarza, jedzenie powoduje coraz mniejszy niepokój, odruchy wymiotne tylko przy większym zdenerwowaniu. Ale często robi mi się ciepło. Nastrój też taki średni aż do popołudnia, rano momentami chce mi się spać. Ciekawe, co po dzisiejszej wieczornej większej dawce się zmieni.

O witaj Coel,ty bierzesz na noc Sertre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Kurcze ja biore rowniez inny lek juz od dluzszego czasu, dzis nie wzialem na czas i znowu sie w glowie zaczyna sieczka. Ja pier.... A juz dobrze bylo. Ale plus taki że lęk ktory sie pojawil jwst duzo mniejszy...

to chociaz tyle dobrze ze lek sie zmniejszyl.U mnie w kratke ,raz rosnie raz maleje ale nastroj przygnebienia jest.Moze to dlatego tez ze czuje sie jakby w jakims sztucznym kokonie,wszystko dookola jakies obce sie wydaje.jak ja nie nawidze takich jazd psycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Ale przeciez konsultujesz wwzystko z lekarzem wiec bedzie dobrze.

konsultuje ,tak ze ostatnio wcale mnie nie chcial wysluchac o skutkach ubocznym,mowie ci ze on mnie przepycha juz bo nie ma pomyslu.doslownie spytal co u mnie jak powiedzialam ze nie za ciekawie to kazal brac dalej 25mg i juz juz mnie odeslal bo na terminie nie bylam tylko po zwolnienie i on zawsze wtedy nie ma czasu ani ochoty sluchac.Jakbym przyszla umierajaca to tez by mnie chyba odeslal.

Edytowane przez Lucy32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lucy32 napisał:

konsultuje ,tak ze ostatnio wcale mnie nie chcial wysluchac o skutkach ubocznym,mowie ci ze on mnie przepycha juz bo nie ma pomyslu.doslownie spytal co u mnie jak powiedzialam ze nie za ciekawie to kazal brac dalej 25mg i juz juz mnie odeslal bo na terminie nie bylam tylko po zwolnienie i on zawsze wtedy nie ma czasu ani ochoty sluchac.Jakbym przyszla umierajaca to tez by mnie chyba odeslal.

Możesz zmienić lekarza. Niestety ciezko jest w dzisiejszych czasach trafić na empatycznego. Szczegolnie psychiatre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lucy32 napisał:

Przepraszam ,ale o czym w takim razie mozna pisac?co jest dozwolone?

Pisać można w związku z tematem, a Wy tu robicie od 3 stron lamenty i licytacje kto ma gorsze uboki. Tylko się wzajemnie nakręcacie, bo merytoryczna dyskusja to to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze ze termin dostac u nowego lekarza to moze byc conajmniej za trzy miesiace,albo i dluzej.Jestem teraz poniekad zostawiona sama sobie...brac dalej czy nie brac.a lekarz mi nic nie doradza.Zapewne nie ma juz pomyslu co jeszcze mi przepisac.Skoro juz byla Wenla,Esci ,Milnacipran i na wszystkich +Sertra tym razem czulam sie naprawde koszmarnie,to chyba paleta lekow obecnie przepisywanych sie skurczyla.Przynajmniej u niego.A przeciez jest ich jeszcze sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucy32 napisał:

Najgorsze ze termin dostac u nowego lekarza to moze byc conajmniej za trzy miesiace,albo i dluzej.Jestem teraz poniekad zostawiona sama sobie...brac dalej czy nie brac.a lekarz mi nic nie doradza.Zapewne nie ma juz pomyslu co jeszcze mi przepisac.Skoro juz byla Wenla,Esci ,Milnacipran i na wszystkich +Sertra tym razem czulam sie naprawde koszmarnie,to chyba paleta lekow obecnie przepisywanych sie skurczyla.Przynajmniej u niego.A przeciez jest ich jeszcze sporo.

 

Hmm mozesz tez skierowac kroki do lekarza rodzinnego w najblizszej przychodni. On tez powinien ci wypisac lek antydepresyjny. Leczenie depresji to czesto niestety metoda prob i bledow. Nawet psychiatrzy czasem złe leki dobierają z początku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×