Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tu mozna samobójstwo prędzej popełnić


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no coś ty nie przesadzaj no fakt że człowieka czasami dopada pesymizm jak to wszystko czyta ale to forum jest pewnego rodzaju oparciem....Ja popełniłabym samobójstwo gdyby go nie było...Wiem że samo forum uzależnia, u mnie np sprawia że nie chcę kontaktu z normalnymi ludźmi bez problemów nerwicowych bo mnie nie rozumieją nie potrafię z nimi rozmawiać..no coż uzależniłam się od tego forum...mój świat zaczyna się coraz bardziej ograniczać tylko do niego...ale samobójstwo...nie wolno Nigdy!....pomyśl ile moglabyś stracić jak cierpieć

ja wiele przeszłam chociaż mam dopiero 17 lat i to że kiedyś...było moim najgorszym błędem teraz mam nerwicę i zdarzają mi się złe chwile dzisiaj np miałam silny atak mtyślałam że to padaczka..okropnie mnie rzucało...jestem sama z mym problemem jedynym oparciem jest dla mnie forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważylam, że im częściej tu zaglądam nasilają mi się objawy nerwicy...ale gdy kilka dni nie bylam na forum bo zawiesił mi się komp było mi bardzo źle samotnie zmagać się z mym cierpieniem...nie miałam nawet z kim o tym pogadać co czuję jak się męczę bo nkt mnie nie rozumiał..tylko osoby z forum..tutaj są naprawdę spooko klimaty :lol: zastanów się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadalam wiele ciekawych wątkow tutaj--ale nikt nie wglebial sie w analize- np.utrzymywania sie- a nerwicoa agorafobia- Tylko tematy o bzdurach sa podejmowane-co widać na zalączonym obrazku.NARA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy obawia się o swoje utrzymanie, ja również się obawiam jak dam sobie radę niedługo będę samodzielna mam bardzo niewyrozumiałą rodzinę...oni mi na pewno nie pomogą a przyszłość coraz bardzij się zbliża gdy tymczasem ja zmagam się samotnie z nerwicą...obawiam się tego czy całego życie nie będę musiała spędzić w szpitalu psychiatrycznym ...zapewniam że nie mam na kogo liczyć jedynie rozmowy z osobami z forum są dla mnie pewnego rodzaju szansą ratunkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×