Skocz do zawartości
Nerwica.com

To jest trudne


Sabrinka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 17 lat i od sierpnia zaczęłam palić papierosy ŻEBY SCHUDNĄĆ nawet nie wiem kiedy się uzależniłam straciłam nad tym całkowicie kontrolę tak jak nad całym moim życiem jest mi tak źle nie tylko ze względu na uzależnienie ale i nawet ze szkołą z relacją z ludźmi, rodziną jest okropnie czuje się jak 5 koło u wozu jak łażąca i prosząc o rozmowę łajza bez perspektyw na życie, już nie widzę sensu nawet się budzić bo jest to samo  mecze się żyjąc oddychające czuje że samobójstwo jest najlepszą drogą nikt nie będzie przeze mnie cierpiał ani nikogo już nigdy nie zawiode nawet siebie,.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Sabrinka napisał:

Cześć mam 17 lat i od sierpnia zaczęłam palić papierosy ŻEBY SCHUDNĄĆ nawet nie wiem kiedy się uzależniłam straciłam nad tym całkowicie kontrolę tak jak nad całym moim życiem jest mi tak źle nie tylko ze względu na uzależnienie ale i nawet ze szkołą z relacją z ludźmi, rodziną jest okropnie czuje się jak 5 koło u wozu jak łażąca i prosząc o rozmowę łajza bez perspektyw na życie, już nie widzę sensu nawet się budzić bo jest to samo  mecze się żyjąc oddychające czuje że samobójstwo jest najlepszą drogą nikt nie będzie przeze mnie cierpiał ani nikogo już nigdy nie zawiode nawet siebie,.... 

 

Jak byłem w Twoim wieku to też wierzyłem, że palenie papiersów niby pomaga schudnąć, ale tak naprawdę nie jest tak (ogólnie to na priv możemy pogadać o tym).

Tak jak wyżej ktoś napisał, potrzebujesz pomocy. Sam miałem podobnie i samemu można jakość wyjść, ale i tak później będzie trzeba pójść do specjalisty. Po za tym ogarnięcie samemu to też ważna sprawa bo i tak samemu trzeba wiele rzeczy ogarnąć.

Pisz śmiało na priv, ja to ciągle miałem źle, pod górkę, interesuję się psychologią od wiele lat, zawsze mogę coś poradzić, albo chociaż pogadać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×