Skocz do zawartości
Nerwica.com

jelito drażliwe - czy Iberogast mogę łączyć z benzo?


Pellleryna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, pogorszył się moj stan psychiczny i fizyczny na tyle, że wróciły problemy z jelitem drażliwym. Tu pytanie czy po zażyciu leku Iberogast składającego się z ziół, mogę zażyć Lexotan to jest benzodiazepina czyli bromazepam? Czy nie wynikną jakieś interakcję. Np jakby mi się zdarzył silny lęk tego samego dnia w którym wzięłam Iberogast, to czy można brać benzo? Mam ziołowe krople L72 i już wiele razy tak miałam, że krople nie pomogły i trzeba się było ratować benzo, tylko, że z tym iberogastem jest tak, że nie mogę znaleźć info o interakcjach niektórych ziół ze skladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja łączyłam alprox czyli też benzo z iberogastem, i innymi lekami na IBS, w sumie nic się nie działo, ale nie jestem specjalistą. na pewno nie bierz za długo też benzo, bo się można uzależnić. 

a tak btw, polecam Sanprobi IBS (probiotyk) i Debutir/Intesta (ogólnie maślan sodu). coś tam pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Barbecue napisał:

Iberogast jest zdaje się na etanolu. Może nie są to wielkie ilości, ale jednak... 

Bardziej chodziło mi o relację ziół, bo z etanolem mam również krople l72 na uspokojenie. Zdarzało mi się zażyć po nich lexotan, gdy nie pomogły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, shanxy napisał:

ja łączyłam alprox czyli też benzo z iberogastem, i innymi lekami na IBS, w sumie nic się nie działo, ale nie jestem specjalistą. na pewno nie bierz za długo też benzo, bo się można uzależnić. 

a tak btw, polecam Sanprobi IBS (probiotyk) i Debutir/Intesta (ogólnie maślan sodu). coś tam pomaga.

Dziękuję za polecenie, na pewno kupię. Od dzisiaj biorę synbiotyk multilac. Mam nadzieję, że jakąś ulgę da. Przydałby mi się lek działający na skurcze jelit i żołądka. Wiem, że benzo uzależnia, ale niestety mam najgorszy czas i muszę się tym ratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×